بازی Destiny 2’s Crucible در فصل 19 و بعد از آن تغییرات اساسی خواهد داشتتغییرات بزرگی در حالت‌های PvP Destiny 2 در راه است، زیرا Bungie قصد دارد تا Crucible را به روشی شبیه به بازسازی Trials of Osiris برای چندین فصل بازسازی کند. Bungie در یک به‌روزرسانی در پست وبلاگ خود توضیح داد که چگونه قصد دارد جنبه‌های مختلف بازی را بررسی کند تا ببیند چقدر با بقیه Destiny 2 مطابقت دارند.

این بازنگری در فصل 19 آغاز خواهد شد و تا آینده Destiny 2 ادامه خواهد یافت، زیرا Bungie قصد دارد ساختار لیست پخش Crucible را به روز کند و آن را ساده کند. این طرح شامل ادغام حالت‌های بازی Control و Clash در یک لیست پخش سریع Quickplay، معرفی برخی از حالت‌های کم‌بازی‌شده در چرخش‌های هفتگی، و معرفی Crucible Seal جدید برای تشویق بازیکنان به مشارکت بیشتر در PvP است.

در حال پخش: تریلر Destiny 2: Lightfall – Reveal

لرد Shaxx بر روی انگرام‌ها از موقعیت فروشنده برج خود تمرکز خواهد کرد، و در توسعه Lightfall سال آینده، این موضوع به سلاح‌ها و زره‌های قدیمی‌تر در Crucible، Iron Banner، Trials و موارد دیگر گسترش خواهد یافت. Matchmaking که اخیراً به‌روزرسانی شده و دارای خواستگاری مبتنی بر مهارت برای حالت‌های مختلف است، در آینده به مهارت، ارتباط و اندازه تیم تکامل خواهد یافت. Bungie می‌گوید این رویکرد جدید لیست‌های پخش سریع را شروع می‌کند و در طول زمان به لیست‌های پخش بیشتری عرضه می‌کند، در حالی که تکنیک‌های جدید خواستگاری در Trials of Osiris آزمایش شده‌اند، بنابراین تیم‌های آتش انفرادی و دو نفره ممکن است تجربه بهتری جدا از گزینه بازی Freelance داشته باشند.

نقشه‌های بیشتری در سال آینده به Crucible اضافه می‌شوند، از جمله دو نقشه از سال‌های اولیه بازی Destiny 2 و یک نقشه کاملاً جدید که در سال Lightfall عرضه می‌شود. در نهایت، یک بخش رقابتی معرفی شده است تا به عنوان یک فضای رتبه بندی شده برای بازیکنان Crucible که به دنبال آزمایش مهارت های خود در برابر حریفانی با قدرت مشابه هستند، خدمت کند.

در دیگر اخبار Destiny 2، Iron Banner یک حالت بازی جدید دریافت می‌کند که به نظر می‌رسد یک چرخش غیرقابل پیش‌بینی را در Control ایجاد می‌کند و اکنون که Bungie تغییراتی در الزامات ایجاد کرده است، کسب عنوان Season of Plunder Scallywag آسان‌تر خواهد بود. در مرحله بعد شاهد شروع یک رویداد اجتماعی جدید خواهیم بود، زیرا بازیکنان می توانند برای کمک به ایجاد فضای زندگی بهتر برای Eliksni در آخرین شهر تلاش کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.