بازی Destiny 2 Echoes Act 2 سلاح های جدیدی را به ارمغان می آورد و روی تفنگ های تک تیرانداز تمرکز کنید

هنگامی که اکت دوم از Echoes، قسمت محتوای فعلی Destiny 2 در 16 جولای منتشر شود، بازی را با تغییرات قابل توجهی تازه می کند. در میان آنها، سلاح‌های جدید برای شکار بازیکنان و مدهای مصنوع جدید که ارتقاهای بزرگی را به تفنگ‌های تک تیرانداز و سلاح‌های خورشیدی اضافه می‌کنند و به بازیکنان این فرصت را می‌دهند که در شش هفته آینده ساخت‌های جدیدی ایجاد کنند.

Bungie در جریان پخش زنده اخیر خود پیش نمایشی از آنچه در Act 2 خواهد آمد ارائه داد. قانون جدید سه فعالیت میدان نبرد جدید را ارائه می‌کند که به پیشبرد داستان ادامه می‌دهند، در حالی که سلاح‌های بیشتری را برای شکار بازیکنان در فعالیت‌های اپیزود اضافه می‌کنند. همچنین پنج مد جدید آرتیفکت وجود دارد که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را به دست آورند و قفل آن را باز کنند و تغییرات تعادلی قابل توجهی نیز به بازی وارد می‌شود.

سلاح های جدیدی که به بازی می آیند بسیار قابل توجه هستند. یکی از این ها Aberrant Action است، یک اسلحه دستی جدید با کمک خورشیدی، یک کهن الگوی اسلحه که به سرعت تبدیل به یکی از بهترین های بازی شده است. شما زمانی که بر اساس کشتارهایی که به دست آورده اید دوباره بارگذاری می کنید، که در حال حاضر بسیار قدرتمند به نظر می رسد. در حال حاضر تنها دو اسلحه دستی با کمک موشک دیگر – اساساً اسلحه‌هایی که موشک شلیک می‌کنند – وجود دارد، و هر دو عالی هستند، بنابراین این احتمالا بهترین سلاح در Act 2 و احتمالاً کل قسمت خواهد بود.

Bungie دو اسلحه دیگر Act 2 را معرفی کرده است، اولی، Corrasion، یک تفنگ پالس Arc با کهن الگوی جدید Heavy Burst است که یک انفجار قدرتمند از دو گلوله شلیک می کند. دومی Perfect Paradox است، شاتگانی که از فصل سپیده دم در سال 2020 در بازی ندیده‌ایم. Bungie می‌گوید که شامل مجموعه‌ای از امتیازات کلاسیک قدیمی و همچنین موارد جدیدی است که از زمان انتشار به بازی اضافه شده‌اند. نسخه اصلی

بخوانید  برندگان جوایز بازی 2023

علاوه بر توانایی استفاده از سلاح های جدید، مدهای جدید Echoes مصنوع پتانسیل تغییر قابل توجهی در گیم پلی PvE را دارند. هر پنج مد بر روی بهبود سلاح‌های خورشیدی و تفنگ‌های تک تیرانداز تمرکز دارند، بنابراین سلاح‌هایی مانند Whisper of the Worm در Act 2 بسیار قدرتمند می‌شوند. این به بازیکنان دلیلی برای استفاده از سلاح‌های جدید و ایجاد تنظیمات جدید برای مقابله با محتوای سطح بالا می‌دهد.

در اینجا لیستی از مدهای جدید و کارهایی که انجام می دهند آمده است:

  • تیرانداز از خفا: تفنگ های تک تیرانداز می توانند قهرمانان مانع را مبهوت کنند.
  • حالت‌های مجاز: Scavenger – هزینه‌های حالت‌های زرهی Scavenger را کاهش می‌دهد.
  • فشنگ تفنگ آتش زا – دقت تیرانداز از خفا خورشید به اهداف سوخته برخورد می کند.
  • شعله ور شدن خورشید – آتش سوزی خورشیدی آسیب بیشتری وارد می کند و شعاع بزرگتری دارد.
  • مراقبه تک تیرانداز: شلیک های تیرانداز از خفا به آسیب، ثبات و سرعت بارگذاری مجدد تک تیرانداز برای مدت کوتاهی پاداش انباشته می دهد. شلیک تفنگ تک تیرانداز مهمات سنگین بیش از یک به حساب می آید.

در نهایت، Bungie تغییراتی را در تعادل سلاح در قانون 2 نشان داد. برای بهبود بیشتر قابلیت استفاده از تفنگ های تک تیرانداز، Bungie در حال کاهش نیمی از میزان فلینچ شما در هنگام زدن ضربه در فعالیت های PvE است که باید کار را آسان تر کند. تفنگ‌های Scout 30% پاداش آسیب در PvE دریافت می‌کنند تا اثربخش‌تر شوند، که باید Timeworn Wayfarer، Solar Scout Rifle اپیزود را به میزان قابل توجهی قدرتمندتر کند. و آرزوی Eriana، یک توپ دستی که به موانع برخورد می کند، آسیب آن در برابر موانع 67٪ افزایش یافته است که اقتصاد مهمات آن را کمی بهبود می بخشد.

بخوانید  Call Of Duty: Black Ops 6 Reveal Event – ​​زمانی که اتفاق می افتد، چگونه تماشا کنیم، چه انتظاری داریم

Solstice of Heroes، رویداد تابستانی بازی، نیز در دستور کار Destiny 2 قرار دارد. Solstice دارای سلاح‌ها و قطعات زره‌های منحصربه‌فردی است که فقط در طول این رویداد در دسترس هستند، و Bungie هنر مفهومی را برای ظاهر زره‌های امسال نشان داده است. Bungie بیان کرده است که این نگاه برای برانگیختن ایده اکتشاف و کشف است. عکس های زیر را بررسی کنید.

هنر مفهومی Hunter Armor Solstice of Heroes 2024
هنر مفهومی Hunter Armor Solstice of Heroes 2024
هنر مفهومی زرهی تایتان Solstice of Heroes 2024
هنر مفهومی زرهی تایتان Solstice of Heroes 2024
هنر مفهومی Solstice of Heroes 2024 Sorcerer Armorهنر مفهومی Solstice of Heroes 2024 Sorcerer Armor
هنر مفهومی Solstice of Heroes 2024 Sorcerer Armor

Bungie اعلامیه دیگری در رابطه با Act 2 داده است: توسعه‌دهنده تمام عناصر داستانی Act 2 را هنگام راه‌اندازی آن منتشر می‌کند. پخش زنده را خودتان در یوتیوب تماشا کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر