بازی Call Of Duty: The Board Game به زودی عرضه می شود، Kickstarter معرفی شدیکی دیگر از جعبه‌های بزرگ با مضمون بازی‌های ویدیویی، ضربه زدن به Kickstarter در قالب Call of Duty: The Board Game است. بازی دو یا چند بازیکن را در یک نبرد تاکتیکی و رقابتی قرار می دهد که در آن شما نقش اپراتورهای نخبه را بر عهده می گیرید. از طریق کمپین Kickstarter، می‌توانید برای بازی پایه و همچنین برای سطوح اضافی تعهد کنید.

این بازی تخته ای دارای مینیاتورهای باکیفیتی از سربازان و سلاح های بازی های ویدئویی است که می توانید از آنها برای بازی در انواع سناریوها و حالت های بازی استفاده کنید.بازی پایه شامل چندین نقشه خواهد بود که هر کدام می توانند در حالت ها و سناریوهای مختلف مورد استفاده قرار گیرند. هنوز جزئیات دقیقی در مورد نحوه اجرای بازی فاش نشده است. با این حال، هم کارت و تاس و هم قرار دادن ارقام را شامل می شود. شما همچنین اقدامات خود را همزمان با حریفان خود انتخاب خواهید کرد.

کمپین Kickstarter در تاریخ 1 اوت در ساعت 7 صبح به وقت محلی / 10 صبح به وقت شرقی پخش می شود. می توانید در خبرنامه رسمی مشترک شوید وب سایت Call of Duty: The Board Game برای اطلاعات بیشتر و یک واحد K-9 رایگان برای کپی شما. اگر به سمتی می روید Gen Con Indy 2023می توانید دموهای بازی را با حداکثر 17 بازیکن دیگر در حالت های استاندارد و پیشرفته بازی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  احتمال جلوگیری لوکاس فیلم از اعلام حضور هریسون فورد در فیلم Thunderbolts مارول