بازی Call Of Duty: Modern Warfare 3 – Killstreaks تمام فصل 4 و نحوه باز کردن قفل آنها

فصل 4 چهار بازی جدید به بازی چند نفره Call of Duty: Modern Warfare 3 اضافه می کند، اما هر کیتل استریک جدید باید باز شود. در اینجا نحوه عملکرد این سکانس های جدید و نحوه دسترسی به آنها را توضیح خواهیم داد.

سیستم های مهمات هوشمند (IMS)

هزینه Killstreak: 7 کشته یا 875 امتیاز.

THE سیستم مهمات هوشمند (IMS) این سکانس برای اولین بار در نسخه اصلی Modern Warfare 3 در سال 2011 معرفی شد. IMS مانند Bouncing Betty عمل می کند، اما این دستگاه مجهز به مواد منفجره هوشمند است که روی هدف خود قفل می شود و خود را به سمت She می کشاند.

نحوه رفع انسداد IMS

شما باید سیستم مهمات هوشمند (IMS) را به عنوان یک چالش فعال در سیستم باز کردن قفل Armory انتخاب کنید، سپس هشت چالش روزانه را کامل کنید برای باز کردن این سری از کشتن. این سکانس های جدید به طور خودکار در اسلحه خانه انتخاب نمی شوند. شما باید به صورت دستی IMS را انتخاب کنید در منوی Armory Unlock.

مهمات سرگردان

هزینه Killstreak: 8 کشتن یا 1000 امتیاز.

این فیلم جدید یک پهپاد بدون سرنشین و مجهز به موشک است که در بالای نقشه شناور است. هر بار که مهمات سرگردان، پهپاد مکان مورد نظر را با بیشترین تعداد اهداف قابل دوام برای بمباران راکت انتخاب می کند. می توان آن را تا سه بار فعال کرد.

نحوه باز کردن قفل مهمات Loitering

سپس باید Loitering Ammunition را به عنوان چالش فعال خود در سیستم باز کردن قفل Armory انتخاب کنید هشت چالش روزانه را کامل کنید برای باز کردن این سری از کشتن. این سکانس های جدید به طور خودکار در اسلحه خانه انتخاب نمی شوند. شما باید به صورت دستی مهمات سرگردان را انتخاب کنید در منوی Armory Unlock.

بخوانید  15 بازی مانند Wordle که می توانید ساعت ناهار خود را در سال 2024 با آن سپری کنید

پهپاد موشکی

هزینه Killstreak: 11 کشته یا 1375 امتیاز.

THE پهپاد موشکی به سادگی به عنوان یک پهپاد کوچک کنترل شده توسط بازیکنان توصیف می شود که موشک های هدایت شونده را شلیک می کند.

چگونه قفل پهپاد موشکی را باز کنیم

سپس باید Missile Drone را به عنوان چالش فعال خود در سیستم باز کردن قفل Armory انتخاب کنید هشت چالش روزانه را کامل کنید برای باز کردن این سری از کشتن. این سکانس های جدید به طور خودکار در اسلحه خانه انتخاب نمی شوند. شما باید به صورت دستی Missile Drone را انتخاب کنید در منوی Armory Unlock.

بمب DNA

هزینه Killstreak: این رشته را نمی توان با امتیاز به دست آورد و برای فعال کردن آن 25 برد بدون مرگ لازم است.

بمب DNA یک سری کشتار است که از بازی Call of Duty: Advanced Warfare در سال 2014 باز می گردد. . شما نیازی به باز کردن دستی این سکانس جدید در Armory ندارید، اما برای استفاده از آن باید به تعداد مورد نیاز کشتن دست پیدا کنید.

این به‌روزرسانی همچنین دو امتیاز چندنفره جدید اضافه می‌کند، بنابراین حتماً راهنمای امتیاز فصل 4 ما را بررسی کنید تا با نحوه عملکرد هر امتیاز جدید و نحوه فعال کردن آنها آشنا شوید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر