بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به زودی در Game Pass در دسترس خواهد بود

بر اساس اطلاعات منتشر شده، مایکروسافت این بازی را اواخر این ماه اجرا خواهد کرد بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 برای کاربران Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

پس از خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت، بسیاری منتظر عرضه سری معروف و قدیمی Call of Duty برای مشترکین Game Pass بودند. حال با توجه به اطلاعات منتشر شده به نظر می رسد این مطالبه توده ها بالاخره رنگ واقعیت به خود بگیرد. زیرا بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در اواخر این ماه روی گیم پلی ایکس باکس در دسترس خواهد بود.

این بازی از سری Call of Duty که در سال 2023 منتشر شد، در واقع اولین بازی از این سری است که به سرویس گیم پلی ایکس باکس اضافه خواهد شد. Modern Warfare 3 توسط Sledgehammer Games ساخته و منتشر شده است. اگرچه هنوز تاریخ انتشار Call of Duty: Modern Warfare 3 به صورت رسمی اعلام نشده است، اما منابع مختلف از اضافه شدن این بازی در نیمه دوم جولای (اواخر تیر یا اوایل مرداد) خبر داده اند.

ردموندی اخیراً رسماً اعلام کرد که با معرفی ردیف جدیدی از سرویس اشتراک خود با نام Standard Game Pass قیمت سرویس اشتراک خود را افزایش داده است. قیمت این سرویس در برخی مناطق 25 درصد افزایش یافته است.

از 10 جولای (امروز)، قیمت اشتراک Xbox Games Ultimate از 16.99 دلار به 19.99 دلار در ماه افزایش می یابد. علاوه بر این، قیمت اشتراک PC Game Pass برای رایانه شخصی نیز از 9.99 دلار به 11.99 دلار در ماه افزایش می یابد.

اکنون نوبت شماست که نظرات و انتظارات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

بخوانید  نقش الکس ولف در فیلم اسپین آف A Quiet Place: Day One

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر