بازی Astro Bot شامل خریدهای چند نفره و درون برنامه ای نمی شود

استودیو تیم Asobi اعلام کرده است که هیچ خرید چند نفره و درون برنامه ای در Astro Bot وجود نخواهد داشت.

نیکلاس دوسترهبر تیم Asobi می گوید که پلتفرمر سه بعدی Astro Bot واقعا یک شاهکار است. بازیکنان می توانند بیش از 80 مرحله، بیش از 15 توانایی و بیش از 70 نوع دشمن را در این نسخه انتظار داشته باشند. اگر این کافی نباشد، بازیکنان می توانند 300 ربات از جمله بیش از 150 ربات ویژه را در طول ماجراجویی خود نجات دهند.

ربات‌های برجسته شامل شخصیت‌هایی از دنیای پلی‌استیشن هستند و تاکنون ربات‌هایی بر اساس Nathan Drake (بازی‌های Uncharted)، Kratos (بازی‌های God of War) و PaRappa the Rapper معرفی شده‌اند. صفحه پلی استیشن Astro Bot ربات های Elvi (بازی های Horizon) و Ratchet (بازی های Ratchet و Clank) را نشان می دهد که هر دو در تریلر بازی ظاهر شدند. تریلری که در جریان رویداد اخیر State of Play پخش شد.

تیم Asobi اعلام کرد که Astro Bot مانند نسخه های قبلی این سری دارای بخش چند نفره نیست. هیچ خرید درون برنامه ای در این بازی وجود نخواهد داشت. با این حال، می توانید سکه هایی را برای آزمایشگاه گاتچا جمع آوری کنید، که از اتاق بازی Astro بازخواهد گشت. Strobot در تاریخ 16 سپتامبر (6 شهریور) برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Electronic Arts Is Changing Its Game Studio Structure Into EA Entertainment And EA Sports