بازی Alan Wake 2 بسته الحاقی رایگان خواهد داشت


بازی Alan Wake 2 استودیو رمدی علاوه‌بر دی‌ال‌سی‌های پولی، بسته الحاقی رایگان هم خواهد داشت.

به میانه اکتبر رسیده‌ایم و در هفته‌های آینده مهم‌ترین بازی‌های سال منتشر خواهند شد. یکی از این بازی‌ها Alan Wake 2 است که با تاخیر دو هفته‌ای برای عدم رقابت با Marvel’s Spider-Man 2 در روز ۵ آبان (۲۷ اکتبر) عرضه می‌شود. این بازی تقریبا ۲۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت و بعد از عرضه، دو گسترش‌دهنده هم دریافت خواهد کرد.

اما اکنون سم لیک، کارگردان خلاق استودیو رمدی تایید کرده است که این بازی بسته الحاقی رایگان هم دریافت می‌کند. او گفت: «ما با موسیقی و لایو اکشن درباره موارد جذابی صحبت کرده‌ایم. خیلی وارد جزئیات بسته‌های الحاقی نشده‌ایم. البته نام بسته‌های پولی بزرگ‌تر مثل Night Springs و Lake House را اعلام کرده‌ایم. اما غیر از آن، DLC رایگان هم خواهیم داشت. آنها هم مهم هستند و خیلی زود بعد از عرضه بازی درباره‌شان صحبت خواهیم کرد. اما آنها برای تمامی دارندگان بازی رایگان خواهند بود».

مشخص نیست این بسته‌ها به چه شکل خواهند بود. اما شاید شبیه دی‌ال‌سی‌های کنترل، بازی شوتر سوم‌شخص فراطبیعی این سازنده به نظر بیایند. برای جسی فیدن، شخصیت اصلی این بازی لباس‌های جدیدی عرضه شد و حالت Expeditions در سبک روگ‌لایک هم انتشار یافت. دو بسته داستانی Foundation و AWE هم پولی بودند.

بازی Alan Wake 2 به‌زودی برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | سری اس و پی‌سی از طریق فروشگاه اپیک عرضه خواهد شد. این بازی تنها به صورت دیجیتالی عرضه شده و قیمت آن روی کنسول‌ها ۶۰ دلار و روی پی‌سی ۵۰ دلار است.

بخوانید  انتشار رسمی یوبی سافت پلاس برای کنسول های ایکس باکس

تحریریه مجله بازی یک گیمر