بازی کارت بازرگانی پوکمون بتای زنده اکنون در سراسر جهان پخش می شودپس از اعلام بیش از یک سال پیش و آزمایش محدود از ماه گذشته، آزمایش بتای باز بازی Pokemon Trading Card Game Live برای بارگیری بر روی رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه در سراسر جهان در دسترس است.

Pokemon TCG Live برنامه رسمی جدید Pokemon TCG است که به بازیکنان امکان جمع آوری، تجارت و مبارزه با نسخه های دیجیتال کارت های دنیای واقعی را می دهد. این اولین برنامه جدید برای Pokemon TCG در 12 سال گذشته است و جایگزین برنامه اصلی Pokemon TCG Online که در سال 2010 عرضه شد.

در حال پخش: تریلر رسمی بازی کارت بازرگانی زنده پوکمون

این بازی در ابتدا در سپتامبر 2021 معرفی شد، و در حالی که در اعلامیه اصلی گفته شده بود که آزمایش آن اواخر همان سال آغاز می‌شود، اما تا اکتبر گذشته آغاز نشد. نسخه بتا در ابتدا در کانادا، استرالیا، مکزیک، نیوزلند و چندین کشور اروپایی ماه گذشته پیش از انتشار جهانی امروز افتتاح شد.

Pokemon TCG Live دارای خواستگاری آنلاین از طریق حالت Ranked Ladder و همچنین یک پاس نبرد رایگان و ممتاز است که به بازیکنان امکان می‌دهد کارت‌های اضافی و سایر پاداش‌ها را دریافت کنند. علاوه بر این، مانند برنامه قبلی Pokemon TCG Online، بازیکنان همچنین می‌توانند از طریق کدهای QR که در بسته‌های Pokemon TCG دنیای واقعی ظاهر می‌شوند، کارت کسب کنند.

Pokemon Trading Card Game Live هم اکنون برای دانلود در دسترس است کامپیوتر، iOSو اندروید دستگاه ها برای اطلاع از اخبار اخیر Pokemon Scarlet و Violet، تریلر رسمی Pokemon Next Generation را قبل از انتشار در روز جمعه، به‌علاوه یک تخفیف جدید برای پیش‌سفارش در صورتی که قصد دارید بازی را در روز اول دریافت کنید، تماشا کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.