بازی جدید Weapon Perk بازی Destiny 2 بازیکنان PvP را غافلگیر کرده استاگر زمانی را در دنباله‌ی PvP بازی Destiny 2 گذرانده باشید، احتمالاً متوجه افزایش شدید تعداد تایتان‌های Stasis در حال پرسه زدن در نقشه شده‌اید. احتمالاً متوجه شده اید که گاردین شما حذف شده است به طرز مسخره ای به سرعت با توپ دستی جدید فصلی Targeted Redaction وارد این برخوردها شوید.

دلیلی برای آن وجود دارد، و آن به لطف بازیکنانی است که کشف می‌کنند که این ویژگی عمل جمعی Hand Cannon را می‌توان برای از بین بردن حریف تنها در دو ضربه استفاده کرد. این یک کشتار دو گلوله از یک توپ دستی است و مهم نیست که چقدر مقاومت می کنید، نمی توانید از کشتن پانچ با سرعت بالا فرار کنید.

در حال پخش: تریلر معرفی دقیق فصل Lightfall Destiny 2

همانطور که توسط قطعات سقوطاکشن جمعی یک دوره افزایش انباشت آسیب را هنگام جمع‌آوری پیکاپ‌های عنصری فراهم می‌کند، بنابراین بازیکنان Titan از زیرکلاس Stasis و جنبه Tectonic Harvest برای ایجاد این تکه‌های انرژی تاریکی استفاده کردند. تایتان‌ها در ترکیب با حالت‌های زره ​​Elemental Surge و Void Weapon Surge روی زره ​​پای خود، می‌توانند به راحتی راه خود را برای پیروزی بجنگند. تنها کاری که یک تایتان باید انجام دهد این است که در صورت نیاز یخ بسازد و بشکند، یک تکه جمع کند و اکشن اکشن جمعی را فعال کند.

اگر Bungie به سرعت برای رفع این مشکل حرکت کند، خیلی تعجب نکنید. این استودیو معمولاً اسلحه‌ها و مود‌های زره‌دار مشکل‌ساز را از بازی حذف می‌کند، در حالی که مشکلات آن‌ها را برطرف می‌کند، اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا این کار قبل از اجرای Trials of Osiris و پخش زنده سیاه‌چال جدید پس از تنظیم مجدد روزانه انجام می‌شود یا خیر.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Destiny 2، می‌توانید راهنمای Season of the Deep را بررسی کنید که چگونه می‌توانید به راحتی حمله Last Wish را برای سلاح‌های قابل ساخت، نحوه دریافت کلیدهای بازیابی، و شاهد بازگشت Nathan Fillion به عنوان Cayde-6 در این تیزر باشید. توسعه آینده The Final Shape سال.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  علاقه خالق Final Fantasy به عرضه بازی Fantasian بر روی کامپیوتر