بازی بعدی Netherworld نسخه جدید Mortal Kombat یا Injustice خواهد بود


به گفته اد بون، بازی بعدی NeatherRealm یا نسخه جدید Mortal Kombat یا Injustice خواهد بود.

بیش از سه سال از انتشار آخرین بازی NetherRealm، Mortal Kombat 11 می گذرد و اکنون طرفداران مشتاق هستند تا بیشتر در مورد پروژه بعدی این استودیو بازی سازی بشنوند. با توجه به اینکه Netherworld به طور مرتب نسخه های دو متناوب Injustice و Mortal Kombat را منتشر کرده است. در چند سال گذشته، طرفداران چه بازی جدیدی باید انتظار داشته باشند؟

در پاسخ به این سوال اخیرا اد بونرئیس استودیو Netherworld در حساب توییتر خود اعلام کرد که برخلاف تصور طرفدارانی که منتظر یک بازی مبارزه ای Marvel vs DC بودند، بازی بعدی این تیم یکی از دو گزینه Injustice 3 یا Mortal Kombat 12 در پاسخ خواهد بود. اد بون در پاسخ به سوال دیگری گفت که شخصیت های متعدد معرفی شده در دوره سه بعدی سری Mortal Kombat به زودی توجه بیشتری را به خود جلب خواهند کرد. با توجه به این پاسخ، به نظر می رسد Mortal Kombat 12 مراحل توسعه خود را طی می کند.

بازی Mortal Kombat 11

گزارش‌های منتشر شده در سال گذشته ادعا کردند که Mortal Kombat 12 پروژه بزرگی است که توسط استودیو Netherworld در حال توسعه است و منتشر خواهد شد. با این حال، باید منتظر بمانیم و بخش بازی های برادران وارنر را ببینیم. وقتی دیسکاوری تصمیم گرفت جزئیات بیشتری را اعلام کند. به نظر می رسد امکان ارائه این بازی در مراسم بعدی The Game Awards وجود داشته باشد.

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.