بازی آرکید NBA Superstars روح NBA Jam را به خود می گیرد

کمی بیش از سه دهه پیش، بازی NBA Jam در Midway یک بازی هیولایی آرکید بود که رقیب Mortal Kombat و Street Fighter II بود. آرکیدها از زمان تسلط NBA Jam تا حد زیادی رها شده اند. با این حال، روح بازی در NBA Superstars، یک بازی آرکید جدید از Raw Thrills و Play Mechanix که سبک فوق‌العاده NBA Jam را بازسازی می‌کند، دوباره مورد بازبینی قرار می‌گیرد. و برای ارتباط بیشتر این دو بازی، تیم کیتزرو گوینده NBA Jam نیز صدای خود را به سوپراستارهای NBA وام می دهد.

همه 30 تیم NBA در سوپراستارهای NBA حضور دارند که بازیکنان مدرنی از جمله لبرون جیمز، استفن کوری، نیکولا جوکیک، جیانیس آنتتوکومپو و غیره را در خود جای داده است. یکی از تغییرات به روز شده برای این عنوان این است که NBA Superstars بر خلاف مسابقات دو به دو NBA Jam، مسابقات سه به سه برگزار می کند.

ماشین آرکید NBA Superstars نیز نشان دهنده یک گام مهم به جلو از دوران NBA Jam است. دارای صفحه نمایش 75 اینچی، چراغ های خیمه شب بازی که فلاش دوربین را شبیه سازی می کند و LED های RGB هماهنگ با رنگ های خاص تیم. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند حساب‌های آنلاین خود را ایجاد کنند که می‌توانند سوابق و آمار خود را از طریق کدهای QR که می‌توانند توسط بازی اسکن شوند، ردیابی کنند.

سوپراستارهای NBA در تابستان امسال در بازی های آرکید عرضه خواهند شد. اما اگر ترجیح می‌دهید بازی‌های آرکید را به اتاق نشیمن خود بیاورید، دستگاه آرکید NBA Jam Arcade1Up چندین نسخه از بازی بسکتبال کلاسیک را ارائه می‌دهد. در حال حاضر می توانید 100 دلار در نسخه Shaq در Best Buy صرفه جویی کنید. و اگر ترجیح می‌دهید به کنسول‌ها یا رایانه‌های شخصی مدرن پایبند باشید، باید NBA 2K Playgrounds 2 را ببینید، یک جانشین معنوی NBA Jam که عملکرد دو به دو نسخه اصلی را حفظ می‌کند.

بخوانید  تریلر بازی Marvel's Spider-Man 2 با استقبال خوبی روبرو شد

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر