بازیگر Ozark به The Wolf Man اضافه شد


جولیا گارنر بازیگر فیلم Ozark برای ایفای نقش کلیدی به جمع بازیگران فیلم The Wolf Man اضافه شد.

یونیورسال و بلومهاوس در حال آماده سازی بازسازی فیلم The Wolf Man و حالا طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری به جمع بازیگران این فیلم ترسناک اضافه شده است. هالیوود ریپورتر گزارش داد که جولیا گارنر بازیگر اوزارک قرار است در فیلم The Wolf Man بازی کند و او یکی از نقش های کلیدی این فیلم را بازی می کند. گارنر نقش مادری را بازی خواهد کرد که خانواده‌اش مورد حمله یک شکارچی مرگبار قرار می‌گیرند.

کریستوفر ابوت، ستاره فیلم Poor Things، قرار است نقش مرد خانواده را در فیلم The Wolf Man بازی کند. او در واقع جایگزین رایان گاسلینگ می شود که پیش از این به دلیل اختلافات برنامه ریزی پروژه را ترک کرد. در حال حاضر بازیگر نقش گرگینه مشخص نشده است اما ظاهراً نقشه اولیه فیلم دستخوش تغییراتی شده است. علاوه بر سریال Ozark، گارنر در آثاری مانند The Perks of Being a Wallflower، Sin City: A Dame to Kill For، The Assistant، Inventing Anna و Maniac ایفای نقش کرده است.

لی ونل، کارگردان Insidious: Chapter 3، ارتقاء و The Invisible Man، کارگردانی The Wolf Man را بر عهده دارد. Vanel در واقع یک جایگزین است درک Cianference، در این پروژه فیلم های Blue Valentine و The Place Beyond the Pines را کارگردانی کرده است. اطلاعات کمی در مورد داستان و وقایع فیلم در دسترس است، اما The Wolf Man اکنون بر روی مردی تمرکز می کند که خانواده اش توسط یک شکارچی مرگبار وحشت زده شده اند.

بخوانید  آیا PSVR 2 ارزشش را دارد؟ | اخبار GameSpot - به روز رسانی اخبار GS

The Wolf Man برای اکران در 25 اکتبر 2024 برنامه ریزی شده است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر