بازیگر Better Call Saul به ویل اسمیت در Bad Boys 4 می پیوندد

ری سیهورن بیش از همه برای بازی در سریال Better Call Saul در طول سال‌ها شناخته می‌شود و برای آن نامزد دریافت جایزه امی شد. از دیگر کارهای او می توان به بازی در فیلم سواران، فیلم Inside Man: Most Wanted، فیلم مشمع کف اتاق، سریال Whitney، سریال Franklin & Bash و سریال Veep اشاره کرد.

ری سیهورن، بازیگر Better Call Saul، آخرین بازیگری است که پس از قراردادی با سونی، به جمع بازیگران Bad Boys 4 پیوست.

قسمت چهارم فیلم پسران بد هم اکنون مراحل فیلمبرداری و تولید خود را پشت سر می گذارد و قبل از آن حضور ویل اسمیت، مارتین لارنس، ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، پائولا نونز، اریک دین، تاشا اسمیت، یوان گریفیث و جان سلی در Bad Boys 4 نیز فاش شد عادل العربی و بلال فلاح، سازندگان Bad Boys for Life به سکان هدایت Bad Boys 4 بازخواهند گشت. این فیلم اکشن هنوز تاریخ انتشار ندارد.

کریس برمنر که پیش از این فیلمنامه پسران بد 3 را نوشته بود، مسئولیت نگارش فیلمنامه پسران بد 4 را بر عهده داشت. پسران بد برای زندگی قبل از همه گیری ویروس کرونا در سینماها اکران شد و این فیلم اکشن بیش از 426، 5 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت، از جمله 206.3 میلیون دلار در آمریکای شمالی. و 220.2 میلیون دلار در سایر کشورهای جهان.

فوریه گذشته بود سونی پیکچرز بار دیگر به ساخت فیلم پسران بد 4 با بازی ویل اسمیت و مارتین لارنس چراغ سبز نشان داد و این اکشن فیلم وارد مراحل تولید شده و اکنون در مرحله نهایی است. اخبار سینما و تلویزیونبازيگر ديگري به بازيگران Bad Boys 4 اضافه شده است. Ray Seehorn، ستاره Better Call Saul، پس از قراردادي با Sony Pictures، به بازيگران Bad Boys 4 پيوست، ددلاین گزارش داد، اما خبری در مورد نقش اصلی او نیست. فیلم اکشن در دسترس نیست.

بخوانید  نقد و بررسی انیمیشن فوتبال فوتبال زلاتان ابراهیموویچ در انیمیشن!