بازیگر فصل پنجم Fargo به سریال Spider-Man Noir پیوست

اخیرا اطلاعات جدیدی در رابطه با سریال Spider-Man Noir منتشر شده است.

Lamorne Morris، ستاره New Girl، در کنار نیکلاس کیج در سریال لایو اکشن Spider-Noir، Spider-Noir بازی خواهد کرد. این سریال با الهام از کتاب های کمیک Spider-Man Noir ساخته شده است توسط مارول ساخته خواهد شد. نیکلاس کیج در این فیلم نقش خود را به عنوان نسخه نوآر مرد عنکبوتی، نقشی که پیش از این در این مجموعه انیمیشن ایفا کرده بود، بازی می کند. Spider-Man: Into the Spider-Verse که در سال 2018 تولید شد، او صداپیشگی کرد.

به گزارش ددلاین، لمورن موریس برای نقش رابی رابرتسون در این سریال که توسط Prime Video و Metro Goldwyn Meyer Plus تولید می شود، انتخاب شده است. طبق گزارشی که در ماه می گذشته منتشر شد، این سریال تنها با نام Noir شناخته می شد، اما به نظر می رسد اکنون نام Spider-Noir انتخاب شده و با این نام پخش خواهد شد.

رابی رابرتسون اولین بار توسط استن لی، جان رومیتا و میکی دی میو در مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 51 در سال 1967 معرفی شد. مقدمه بود رابرتسون معمولاً یک شخصیت مکمل در داستان های مرد عنکبوتی است و سردبیر دیلی بیگل و دوست نزدیک جی جونا جیمسون است. بیل نون در فیلم ها نقش مرد عنکبوتی را سام ریمی قبلا بازی کرده بود.

Noir Spider-Man در Spider-Man: Into the Spider-Verse

لامورن موریس بیشتر برای بازی در فیلم New Girl لطف. او هم در این سریال حضور دارد من از خواب بيدار شدم هولو در فصل پنجم این سریال نقش اصلی را بازی کرد فارگو شبکه ارزهای خارجی نیز نقش مهمی داشتند. موریس سابقه بازی در چندین فیلم مانند Game Night، The Christmas Chronicles، Yesterday، Jumanji: The Next Level و Bloodshot را نیز دارد. او به زودی در فیلم SNL 1975 ظاهر خواهد شد.

بخوانید  سازندگان GTA 6 از تصمیمات جدید Rockstar راضی نیستند

اورن اوزیل و استیو لایت فوت به عنوان کارگردانان سریال Spider-Noir در این پروژه حضور دارند. هری بردبیر کارگردان و تهیه کننده اجرایی دو قسمت اول این مجموعه هشت قسمتی است. فیل لرد، کریستوفر میلر و امی پاسکال نیز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی فعالیت می کنند. تاریخ پخش این سریال هنوز مشخص نشده است اما ابتدا این اثر منتشر خواهد شد MGM+ برای اولین بار پخش خواهد شد و سپس در Amazon Prime Video در دسترس خواهد بود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر