بازیکنان Diablo 4 آمار عجیبی را ثبت کردند


Blizzard Entertainment آمار و جزئیات جالبی در مورد عملکرد پخش کننده Diablo 4 در سال 2023 منتشر کرده است.

در ژوئن 2023، بلیزارد اینترتینمنت به انتظار طرفداران دیابلو پایان داد و نسخه چهارم این سری را منتشر کرد. این بازی در زمان انتشار موفقیت زیادی از سوی بازیکنان دریافت کرد و رکورد سریع ترین فروش بازی بلیزارد در تاریخ را به نام خود ثبت کرد. اگرچه این بازی پس از انتشار فراز و نشیب های زیادی را به خود دیده است، اما تیم سازنده تلاش کرده تا شرایط بازی را بر اساس درخواست بازیکنان و انتشار آپدیت های مختلف در طول زمان بهبود بخشد.

اکنون، اعداد جدید نشان می دهد که بازیکنان یک سال است که از بازی Diablo 4 لذت می برند. بلیزارد در توییتی جدید اعلام کرد که بازیکنان Diablo 4 در سال 2023 بیش از یک تریلیون هیولا را سلاخی کرده اند و دو کلاس Mage و Necromancer محبوب ترین در بین بازیکنان هستند. رئیس قصاب در سال گذشته بیش از 37 میلیون بازیکن را به مرگ فرستاد که حدود 2.4 میلیون بازیکن در حالت هاردکور جان خود را از دست دادند.

بلیزارد اینترتینمنت هنوز برنامه‌های زیادی برای پشتیبانی از Diablo 4 در سال جدید دارد که اولین آن انتشار فصل سوم در اواخر ژانویه 2024 است. علاوه بر این، اولین الحاقیه بازی به نام Vessel of Hatred در سال جاری منتشر خواهد شد. می توانید اولین جزئیات را در این تابستان دریافت کنید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  لیک ادعا می‌کند که مدل قدرتمندتر Asus ROG Ally ۷۰۰ دلار قیمت خواهد داشت