بازیکنان شجاع قبلاً به دلیل استفاده از ماوس و صفحه کلید در کنسول ممنوع شده اند

بازیکنان در حال حاضر به دلیل استفاده از ماوس و صفحه کلید از کنسول بسته بتای Valorant محروم شده اند. کنسول بتای Valorant در حال حاضر فقط از کنترلرها پشتیبانی می کند، بنابراین هر کسی که از طریق آداپتور از ماوس و صفحه کلید استفاده می کند، به لطف نرم افزار ضد تقلب Riot Games، به طور خودکار ممنوع می شود.

ویدئویی که توسط کاربری به نام اداره پلیس ضد تقلب در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشته شده است، مسابقه کنسول Valorant را نشان می‌دهد که به طور ناگهانی پایان می‌یابد، با یک صفحه قرمز ظاهر می‌شود که نشان می‌دهد یک متقلب شناسایی شده است. این امر باعث لغو مسابقه و محرومیت بازیکن متخلف شد. مارکوس رید، سرپرست فنی Valorant در اظهارنظری در Reddit تأیید کرد که ضد تقلب Valorant هر کسی را که از XIM یا دستگاه مشابه استفاده می‌کند شناسایی و آنها را ممنوع می‌کند.

XIM آداپتوری است که به شما امکان می دهد ماوس و صفحه کلید را به کنسول خود وصل کنید و آنها را به عنوان یک کنترلر شناسایی کنید. این نه تنها به بازیکنان اجازه می دهد تا از ماوس و صفحه کلید در خواستگاری فقط با کنترلر استفاده کنند، بلکه مزیت دیگری نیز به همراه دارد زیرا هر کمک هدف در بازی روی ماوس و صفحه کلید نیز کار می کند، زیرا بازی فکر می کند که یک کنترلر است. طبیعتاً، این امر باعث می‌شود که بسیاری از بازیکنان از این دستگاه در لابی‌های کنترل‌کننده فقط کنسول استفاده کنند تا به خود مزیت بدهند، و کلاهبرداران در بسیاری از شوترهای کنسول رقابتی رایج هستند.

بخوانید  هادس 2 - کابوس و سوگند راهنمای نامرئی

رئیس ضد تقلب در Riot Games فیلیپ کوسکیناس این ویدئو را در X به اشتراک گذاشت و نوشت: “اولین مشتری راضی.” در حالی که نسخه بتا کنسول Valorant تنها کمتر از یک هفته است که در دسترس است، به نظر می رسد که ضد تقلب آن همان طور که انتظار می رود کار می کند. نسخه بتای کنسول Valorant در حال انجام است، اما همچنان می توانید برای شانس بازی در وب سایت رسمی Valorant ثبت نام کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر