بازی‌های بعدی DC در جهانی مشترک با فیلم‌ها و سریال‌ها اتفاق می‌افتند


رئیس کمپانی برادران وارنر دیوید حداد، گیمینگ اعلام کرد که در حال کار بر روی توسعه بازی هایی است که مستقیماً در دنیای DC تنظیم می شوند.

به نظر می رسد که برادران وارنر. قصد دارد در آینده نزدیک با ساخت بازی‌های جدید از پتانسیل سری‌های DC مانند Suicide Squad: Kill the Justice League و Wonder Woman در صنعت بازی‌های ویدیویی بیشتر استفاده کند.

برادران وارنر استودیو در حال توسعه پروژه‌های جدیدی است که مستقیماً با فیلم‌ها و سریال‌های دنیای DC که توسط جیمز گان و پیتر سافران مدیریت می‌شوند مرتبط هستند و در یک جهان مشترک اتفاق خواهند افتاد. دیوید حدادطی مصاحبه ای با Variety، کارگردان Warner Bros. گیمینگ بر اهمیت ساخت بازی ها و استفاده از آنها برای جذب طرفداران به آثار برادران وارنر تاکید کرد.

از منظر مدیریت های اجرایی برادران وارنر، کشف فرنچایزها از اهمیت بالایی برخوردار است. بازی های ویدیویی نقش مهمی در هیجان انگیز نگه داشتن مجموعه دارند؛ زیرا در شرایطی که طرفداران محتوا را مصرف می کنند، بازی ویدیویی مورد علاقه آنها محسوب می شود. محتوا.”

هنوز نمی دانیم پیوند داستانی بین این آثار چه خواهد بود، اما می توان حدس زد که مراحل تولید به تازگی آغاز شده و زمان زیادی تا انتشار آنها باقی مانده است. بازی Suicide Squad: Kill Justice League در 13 بهمن (2 فوریه) برای Xbox Series X Xbox Series S، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  TEAR E3 | نقطه در - نقطه در