بازگشت برای PS5 فقط 29 دلار برای جمعه سیاه استبازی انحصاری پلی‌استیشن 5 در سال 2021 از Housemarque توسعه‌دهنده، در حال حاضر به عنوان بخشی از تعطیلات جمعه سیاه زودهنگام تخفیف دارد. این شوتر با استقبال خوب در حال حاضر در آمازون و گیم استاپ تنها با 29 دلار به فروش می‌رسد که پایین‌ترین قیمت تا به حال برای بازی‌های سرکش است.

Returnal یکی از بازی‌های مورد علاقه GameSpot در سال 2021 بود. بررسی 9/10 Returnal ما داستان مرموز و صحنه‌های ترسناک بازی و همچنین استفاده نوآورانه (در آن زمان) از گیم‌پلی بازی را ستایش کرد. لمسی DualSense و صدای سه‌بعدی.

در حال پخش: بررسی ویدیویی بازگشتی

یک به‌روزرسانی بزرگ، Ascension، در مارس 2022 منتشر شد. این به‌روزرسانی، حالت همکاری و یک حالت بی‌پایان سیزیفی را به تیراندازی سوم شخص سرکش اضافه کرد. همچنین یک حالت تک نفره به نام Tower of Sisyphus را به همراه یک سری رفع اشکال و بهبود کیفیت زندگی اضافه کرد.

پس از انتشار Returnal، سونی توسعه دهنده Housemarque را خریداری کرد. استودیوی فنلاندی در حال ساخت یک IP جدید است که هنوز اعلام نشده است.

مایک اپستین در بررسی Returnal از GameSpot نوشت: “آیا برای بازی کردن Returnal باید کمی شجاع باشید؟

سایر معاملات PlayStation موجود در فروش قبل از جمعه سیاه شامل تخفیف های بسیار زیاد بر روی کنترلرهای DualSense، یک نشانه گذاری بسیار خوب در Horizon Forbidden West و Legacy of Thieves Collection با قیمت 20 دلار است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.