بازسازی جهان ارباب حلقه ها با آنریل انجین ۵ توسط طرفداراها

دانلود ویدیو از آپارات

جالب است بدانید کانال Enfant Terrible در گذشته نیز اقدام مشابهی را انجام داده بود. این کانال با بازسازی بازی Bloodborne روی آنریل انجین ۵، خاطرات زیادی را برای علاقه‌مندان این ساخته استودیو فرام سافتور زنده کرد. به‌طور قطع وقوع این امر توسط طرفدارها به‌‌عنوان یک اتفاق بسیار مثبت شناخته می‌شود. درکنار کمک به قوه تخیل، بدون شک مشاهده دنیاهای فانتزی دلخواه خودمان همراه‌با جزئیات بصری زیاد و با کیفیت برای بسیاری از افراد خوشایند است.

نظر شما چیست؟ آیا مجموعه فیلم‌های ارباب حلقه‌ها را مشاهده کرده‌اید؟ دیدگاه‌های خود را با یک گیمر به اشتراک بگذارید.منبع

به‌تازگی کانال یوتیوب Enfant Terrible با پخش یک ویدیو دو دقیقه‌ای، ما را به دنیای جذاب سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها می‌برد.

همان‌طور که شما همراهان همیشگی یک گیمر در بالا مشاهده کردید، ما در این کانسپت تریلر قدم به دنیای خلق‌شده توسط جی. آر. آر. تالکین (خالق مجموعه) می‌گذاریم و مکان‌های آشنا و دوست‌داشتنی مختلفی را مشاهده می‌کنیم. طبق گفته‌ی ناشر ویدیو، هنرمنده‌های مختلفی در خلق این ویدیو نقش داشته‌اند.

تصویر بازسازی دنیای The Lord of The Rings روی موتور آنریل ۵

همان‌طور که احتمالا شما همراهان از آن مطلع هستید، در گذشته نیز هنرمند دیگری با نام توماس ریپول محیط‌های درون بازی Mirror’s Edge را روی این موتور گرافیکی بازسازی کرده بود.

بدون شک بسیاری از افرادی که با مدیوم‌های مختلف هنری سر و کار دارند، حداقل یک بار نام کتاب‌های ارباب حلقه‌ها را شنیده‌اند. بسیاری از مخاطب‌های دیگر نیز با تماشا سری فیلم‌های The Lord of the Rings عاشق این مجموعه شده‌اند. طرفداران قصه‌های فانتزی خاطرات بسیار خوبی از ارباب حلقه‌ها دارند.

بخوانید  پیش‌فروش‌های Resident Evil 4 Remake برای رایانه‌های شخصی تخفیف دارند

در جریان اخبار ویدیوگیم، به‌تازگی یک چنل یوتیوبی با نام Enfant Terrible دست به انتشار یک ویدیو Fan-made از ارباب حلقه‌‌ها زده است. این ویدیو نشان‌دهنده بازسازی دنیای این مجموعه روی موتور گرافیکی پرقدرت آنریل ۵ است. شما عزیزان در ادامه می‌توانید ویدیو پخش‌شده را مشاهده کنید.