«بازار» برگزار می کند; بزرگترین تورنمنت بازی های فری فایر در ایران


کافه بازار قصد دارد یک تورنمنت بزرگ بر اساس بازی Free Fire برگزار کند. منتظر جزئیات مسابقه باشید.

فروشگاه اپلیکیشن اندروید “بازار” اعلام کرد که از تاریخ 6 تا 22 آذرماه لیگ آنلاین بازی فری فایر با حضور علاقمندان برگزار می شود. در این تورنمنت 5 مرحله ای، هزار بازیکن در قالب 250 تیم چهار نفره به رقابت خواهند پرداخت. در این مسابقه آنلاین که “بزرگترین تورنمنت فری فایر ایران” نام دارد، شرکت کنندگان از هر گروه چهار نفره در بین سه تیم برنده قرار می گیرند و در مجموع جوایزی از جمله Xbox Series S، ساعت هوشمند سامسونگ و هدفون سامسونگ دریافت خواهند کرد. بیش از یک میلیارد ریال در حال آماده سازی است.

هر تیم نامزدی برای ثبت نام در این تورنمنت کافیست مشخصات تیم و کاپیتان خود را در لینک زیر بین 28 نوامبر تا 1 دسامبر وارد کنید و منتظر پیامک با لینک ثبت نام نهایی باشید. با توجه به محدود بودن تعداد تیم های شرکت کننده در مسابقه، اولویت با تیم های اول است تا ثبت نام خود را نهایی کنند.

لینک پیش ثبت نام

این اولین بار است که یک تورنمنت بازی موبایلی فری فایر با این حجم و تعداد شرکت کننده در ایران برگزار می شود. سال گذشته بازار رقابت آنلاین دیگری بین بازیکنان بازی Call of Duty Mobile داشت که با استقبال بسیار خوب کاربران گوشی های هوشمند اندرویدی مواجه شد.

بخوانید  ال فانینگ در فیلم بیوگرافی باب دیلن به تیموتی شالامه می پیوندد
Support.