بابت آپدیت اخیر این بازی از توسعه دهندگان Diablo 4 عذرخواهی می کنیم


همچنین سازندگان بازی Diablo 4 با عذرخواهی بابت اتفاقات آپدیت اخیر، آپدیت جدیدی را برای بازی اعلام کرده اند.

در آخرین پخش زنده میزبانی شده، برخی از توسعه دهندگان Diablo 4، از جمله Joe پیپیورادستیار کارگردان بازی، جو شلیکارگردان آن و آدام فلچرمدیر انجمن کاربران دیابلو 4 آنها گفتند استودیو کار اشتباهی را انجام داده و شخصیت‌ها را در آخرین به‌روزرسانی این بازی عصبی کرده است. فلچر گفت: «این بهترین راه برای بازیکنان برای تجربه بازی نیست. ما قصد نداریم دوباره چنین وصله ای را منتشر کنیم و صدای شما را به وضوح شنیده ایم.”

توسعه دهندگان گفتند استودیو کار خوبی در ایجاد تعادل بین برخی از قوی ترین عناصر بازی انجام نداده است، و Pipiora گفت که “گاهی اوقات ما آن را درست متوجه نمی شویم”. همچنین اعلام شد که Patch 1.1.1، آخرین آپدیت بازی، تا دو هفته آینده منتشر خواهد شد.

هدف این آپدیت افزایش تعداد دشمنان در Nightmare Dungeons و Helltides است و میزان XP دریافتی از سطح 50 به 100 تنظیم می شود. علاوه بر این، بهبودهای دیگری در Diablo 4 اعمال خواهد شد. مانند فضای ذخیره سازی اضافی و افزایش تعداد ذخیره سازی اکسیر به 99. علاوه بر این هزینه تغییر کاراکترها تقریبا 40 درصد کاهش می یابد.

دشمن اصلی دیابلو 4

در مرحله بعد، بلیزارد قصد دارد به صورت زنده پخش شود Campfire بحث‌های بیشتری را در نزدیکی به‌روزرسانی‌ها برگزار می‌کند تا به توسعه‌دهندگان درباره تغییرات خاص بازخورد بدهد. آنها همچنین می خواهند بازخورد بازیکن در مورد این به روز رسانی ها داشته باشند. در تاریخ 6 آگوست (28 ژوئیه) برای ارائه جزئیات مربوط به پچ جدید بازی، یک گفتگوی آتش نشانی برگزار خواهد شد.

بخوانید  Persona 5: The Phantom X - هر آنچه که می دانیم

همچنین اخیرا آپدیت جدید Diablo 4 منتشر شد و کاربران با حمله به امتیاز کاربری بازی در سایت متاکریتیک، نارضایتی خود را اعلام کردند. این امتیاز در رایانه شخصی 2.8، در پلی استیشن 5 2.5 و در Xbox Series X 2.5 است. Xbox Series S برابر با 4.2 بود.