این SSD Stellar PS5 با قیمتی عالی به فروش می رسد

این نسخه از 980 Pro به طور خاص با در نظر گرفتن PS5 توسعه یافته است، زیرا از قبل به هیت سینک مورد نیاز مجهز شده است. با این حال، اگر از قبل یک هیت سینک دارید، می توانید با خرید 980 پرو اصلی بدون هیت سینک، 10 دلار صرفه جویی کنید. اتصال SSD به هیت سینک یک فرآیند سریع و آسان است.

PS5 به یک SSD نسبتاً سطح بالا با سرعت‌های بالا نیاز دارد و SSD سامسونگ 980 Pro M.2 NVMe همه جعبه‌های مناسب را مشخص می‌کند. هنگامی که به درستی نصب شود، سرعتی را تجربه خواهید کرد که تقریباً از SSD داخلی کنسول قابل تشخیص نیست. و از آنجایی که توسط سامسونگ ساخته شده است، می‌دانید که درایو قابل اعتمادی دریافت می‌کنید که برای دوام ساخته شده است.

اگر فضای خالی PS5 شما تمام می شود – پر کردن درایو به طرز شگفت انگیزی آسان است – ممکن است به فکر تهیه یک SSD داخلی باشید. می‌توانید به سرعت یک SSD سازگار نصب کنید و از مشکل مزاحم حذف و بارگیری مجدد بازی‌ها اجتناب کنید. در حال حاضر چیزهای زیادی در مورد ستاره وجود دارد Samsung 980 Pro 1TB NVMe SSD در آمازون. شما می توانید SSD را فقط با 110 دلار بگیرید. از آنجایی که PS5 در واقع تنها 667 گیگابایت فضای قابل استفاده دارد، با نصب 1 ترابایت 980 Pro، فضای ذخیره سازی خود را بیش از دو برابر می کنید.