این مجموعه Wolverine از Hot Toys چهره های اکشن Deadpool، Bub شما را به قتل می رساند

فقط حدود بیست سال طول کشید، اما ولورین سرانجام به نظر می رسد او به لطف لباسی که در فیلم بعدی ددپول خواهد پوشید از یک کتاب کمیک خارج شده است. لوگان با خرید و فروش چرم مشکی با یک کت و شلوار زرد، آن را در Deadpool & Wolverine، و شاید در گوشه کلکسیونی شما نیز با این شکل جدید و بسیار دقیق در مقیاس ششم از Hot Toys پاره خواهد کرد.

شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

این شخصیت ولورین مانند دیگر فیلم‌هایش در مجموعه فیلم‌های شاهکارش، یک زنگ مرده برای جهش یافته است. لباس دقیق روی صفحه نمایش صادقانه بازسازی شده است، به نظر می رسد که چنگال های ولورین اگر بی احتیاطی کنید، چشمان شما را از بین می برد، و مجسمه سر دقیقاً شبیه هیو جکمن بازیگری است که در تمام بازی هایش در صفحه نمایش بزرگ نقش لوگان را بازی کرده است. .

دو نسخه از مجسمه به فروش می رسد. اولین بسته یک بسته استاندارد بدون مجسمه سر جکمن است و یک کلکسیون کلاسیک Wolverine را به شما می دهد. این یکی دارای ماسک امضا، صورت های پایین قابل تعویض با حالت های مختلف و بازوهای سیلیکونی با آرنج های بدون درز، دست ها و پنجه های قابل تعویض است. بسته Deluxe شامل همه چیز از نسخه استاندارد، به علاوه مجسمه اختیاری سر، یک جفت بازوهای آستین دار قابل تعویض و مجموعه ای از قطعات زره بدن آسیب دیده در جنگ برای بازسازی صحنه های بیشتری از فیلم است.

مانند سایر نسخه‌های Hot Toys، برای این نسخه کمی منتظر ماند، زیرا انتظار می‌رود بین آوریل و سپتامبر 2025 عرضه شود. Hot Toys همچنین در حال نمایش چهره Deadpool است، اگرچه ممکن است بخواهید این دو را از هم جدا نگه دارید. در صورتی که آنها کمی شروع به مخالفت با یکدیگر می کنند.

بخوانید  Indie World آوریل 2024: همه چیزهایی که اکنون می توانید بازی کنید

Deadpool & Wolverine جمعه، 26 ژوئیه در سینماها اکران می شود، و برای کلکسیونی مقرون به صرفه تر، می توانید این داستان پوچ و پوچ را ببینید. ناپسند سطل پاپ کورن برای فیلم بیرون آورده شده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر