این بسته بازی ارزان Monster Hunter یک معامله عالی برای طرفداران جدید است

با انتشار Monster Hunter Wilds در سال 2025، زمان بسیار هیجان انگیزی برای طرفداران سری اکشن-RPG Capcom است. اکنون نیز زمان خوبی برای پیوستن به شکار است، زیرا Fanatical دارای بسته بازی PC شامل دو بازی اخیر Monster Hunter و الحاقات آنها بنابراین، اگر Monster Hunter Wilds و Summer Game Fest را دیده‌اید و می‌خواهید ببینید که این همه هیاهو در مورد چیست، از بسته 30 دلاری که شامل Monster Hunter Rise و Monster Hunter World، کیت‌های DLC لوکس برای عناوین و آن‌ها است، استفاده کنید. بسط های با استقبال خوب، Sunbreak و Iceborne.

بسته نرم افزاری Capcom Monster Hunter

Monster Hunter Rise: Sunshatter
Monster Hunter Rise: Sunshatter
  • Monster Hunter Rise (عرشه بخار تأیید شده)
  • DLC Monster Hunter Rise Deluxe
  • Monster Hunter Rise: Sunbreak (قابل پخش در Steam Deck)
  • DLC Monster Hunter Rise: Sunbreak Deluxe
  • Monster Hunter: World (عرشه بخار تأیید شده)
  • Monster Hunter: World Deluxe DLC
  • Monster Hunter World: Iceborne (قابل بازی در Steam Deck)
  • Monster Hunter World: Iceborne Deluxe DLC

اگر هرگز آنها را بازی نکرده اید، بازی Monster Hunter همه چیز در مورد ردیابی جانوران گریزان، شکست دادن آنها در نبرد، و سپس برداشت مواد برای ایجاد تجهیزات بهتر است تا بتوانید شروع به شکار هیولاهای قوی تر کنید.

هر موجودی منحصربه‌فرد است و وقتی به اندازه کافی قدرتمند شدید، می‌توانید با اژدهایان افسانه‌ای مبارزه کنید تا بهترین پاداش‌ها را در بازی دریافت کنید. به لطف چندین بهبود کیفیت زندگی در فرمول بازی، یکی از بهترین نقاط ورود به فرنچایز محسوب می شود.

وقتی صحبت از بسط ها به میان می آید، Iceborne هیولاها، سلاح ها و موارد دیگر را به بازی پایه معرفی کرد، در حالی که Sunbreak از الگوی مشابهی پیروی کرد. Monster Hunter World و Rise نیز در Steam Deck عالی به نظر می رسند، بنابراین می توانید در حین حرکت در شکار شرکت کنید.

بخوانید  همه بازی های ویدیویی بزرگ سال 2024

این تنها معامله Monster Hunter در حال حاضر نیست، زیرا Fanatical’s Monster Hunter Stories نسخه رایانه شخصی RPG شبیه به پوکمون را به 24.60 دلار کاهش می دهد که 18 درصد صرفه جویی خوبی دارد. Monster Hunter Stories این هفته برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد. همچنین می‌توانید Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin، دنباله‌ای که با استقبال خوبی روبرو شد را با قیمت 33.60 دلار در Fanatical انتخاب کنید.

بازی بعدی در سری اصلی، Monster Hunter Wilds، در سال 2025 عرضه خواهد شد و گله‌هایی از هیولاهای بزرگ را در خود جای داده است. در نهایت، اگر به دنبال چند کلکسیون هستید، این مجسمه های شکارچی هیولا در اندازه جیبی دوست داشتنی هستند.

افشا: هر دو GameSpot و Fanatical متعلق به Fandom هستند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر