اکنون هر دوی این بازی ها را به صورت رایگان در استیم دریافت کنید. در یکی شما یک پیتزای مسلح هستید

دو بازی که معمولاً در Steam پرداخت می‌شوند در حال حاضر به صورت رایگان و برای همیشه در دسترس هستند. در یکی، شما به عنوان یک پیتزای پرنده با انبوهی از هیولاهای ترسناک مبارزه خواهید کرد. مورد دیگر یک RPG تاکتیکی است که در یک برلین علمی تخیلی جایگزین می‌شود، جایی که دیوار هرگز سقوط نکرد.

Pizza Hero یک بازی از نوع بازمانده خون آشام است که دارای یک پیچ و تاب به سمت بالا است. شما پیتزای جت پک خود را با تاپینگ هایی که به شما حملات غیرفعال و فعال می دهد ارتقا می دهید. امواج دشمنان به شما نزدیک می شوند. وظیفه شما این است که تا حد امکان تعداد زیادی را بکشید و با قدرتمندتر شدن از سر راه آنها بمانید. پیتزا قهرمان برای مدت محدودی رایگان است. همچنین لازم به ذکر است که این بازی شامل ریزتراکنش ها نیز می شود.

All Walls Must Fall یک بازی تاکتیکی مبتنی بر شبکه با پیچ و تاب است. به‌جای بازی کردن به‌صورت جداگانه، اقدامات خود را برنامه‌ریزی می‌کنید و هر واحد روی صفحه، عمل خود را به طور همزمان انجام می‌دهد. بازی همچنین دارای یک سیستم دیالوگ است که در آن می توانید سعی کنید NPC ها از شما بترسند، با شما محترمانه رفتار کنند یا با شما معاشقه کنند. All Walls Must Fall اکنون برای همیشه رایگان است. تیم سازنده این را در یک پست وبلاگی در Steam گفت: “امیدواریم از بازی تاکتیک‌های تکنولوژی نوآر ما که ساخته‌ایم لذت ببرید. ما قلب زیادی برای آن گذاشتیم، و اگرچه اکنون همه ما به پروژه‌های دیگر رفته‌ایم، در این لحظه ما بازی مستقل کوچک خود را ایجاد کردیم، همیشه برای ما خاص خواهد بود.”

بخوانید  رکورد بازی Destiny 2 در Steam با انتشار بسته الحاقی Lightfall تنظیم شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر