اکران فیلم Poor Things با اما استون را تا پایان سال 2023 به تعویق بیندازید

سرچ لایت پیکچرز و والت دیزنی اعلام کردند که تاریخ اکران فیلم Poor Things به کارگردانی یورگوس لانتیموس و با بازی اما استون و ویلم دفو به اواخر سال 2023 موکول شده است.

مقاله مرتبط:

  • بهترین فیلم های اما استون از لالا لند تا بردمن

در آخر اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Poor Things چند ماه بعد اکران می شود. این فیلم، فیلم جدید یورگوس لانتیموسکارگردان یونانی آثاری مانند The Lobster، The Killing of a Sacred Deer و The Favourite، اکنون Searchlight Pictures و Walt Disney اعلام کرده اند که به دلیل نامشخص بودن پایان اعتصاب نویسندگان و بازیگران، این فیلم دیگر از 8 سپتامبر اکران نخواهد شد.

به گفته سرچ لایت پیکچرز، Poor Things اکنون قرار است در 8 دسامبر 2023 اکران شود. این فیلم ابتدا در جشنواره فیلم کن 2023 به نمایش در خواهد آمد و در بخش رقابتی این جشنواره فیلم مورد انتظار حضور دارد.

ویلم دافو در فیلم Poor Things

فیلم Poor Things در دوران ویکتوریا اتفاق می‌افتد و داستان عاشقانه‌ای از عشق، کشف و شجاعت علمی را در این دوران روایت می‌کند. این فیلم داستان باورنکردنی بل باکستر، زنی جوان را دنبال می کند که توسط دانشمندی عجیب اما منحصر به فرد به زندگی بازگردانده می شود. اما استون، ویلم دفو، مارک روفالو، رامی یوسف، مارگارت کوالی، جرد کارمایکل، کریستوفر ابوت، کاترین هانتر، سوزی بمبا و وین برت از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Poor Things حضور دارند.

او مسئولیت نگارش فیلمنامه فیلم Poor Things را بر عهده دارد تونی مک نامارا او پیش از این فیلمنامه La Favorite را با همکاری لانتیموس نوشته بود. استون قبلا با لانتیموس در فیلم Sugli با لانتیموس کار کرده بود که برای آن نامزد دریافت جایزه اسکار شد. علاوه بر این، اما استون، ویلم دفو و مارگارت کوالی در همکاری دیگری با لانتیموس در فیلم And که تاریخ اکران آن هنوز مشخص نشده است، بازی کردند.

بخوانید  پخش تریلر رویداد Return of the Damned بازی Sea of Thieves