اولین پوستر فیلم جدید کارگردان Ex Machina جنگ داخلی منتشر شد


شرکت A24 اولین پوستر رسمی فیلم جنگ داخلی به کارگردانی الکس گارلند و با بازی کریستن دانست را منتشر کرد. اولین تریلر این فیلم به زودی منتشر خواهد شد.

الکس گارلندکارگردان آثاری چون سریال های Ex Machina، Annihilation، Men and Devs، اخیرا جنگ داخلی را کارگردانی کرده و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین پوستر این فیلم منتشر شد. کمپانی A24 اولین پوستر رسمی فیلم جنگ داخلی را منتشر کرد که در آن مجسمه آزادی آمریکا را می بینیم که اکنون به محل فیلمبرداری تبدیل شده است و شاهد وضعیت جنگی هستیم. در زیر می توانید این پوستر را مشاهده کنید:

اولین پوستر فیلم جنگ داخلی

علاوه بر این، اولین تریلر فیلم جنگ داخلی این هفته منتشر خواهد شد. الکس گارلند کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه جنگ داخلی را بر عهده داشت. فیلم جنگ داخلی به عنوان یک اثر اکشن و حماسی در آینده نزدیک در آمریکا توصیف می شود، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری از داستان و اتفاقات این فیلم در دسترس نیست. گارلند قبلاً کار جدید خود را به عنوان یک فیلم جاده ای و فیلم جنگی با عناصر طنز که شبیه یک تیرانداز است توصیف کرده بود.

کریستن دانست، واگنر مورا، استیون مک کینلی هندرسون، کیلی اسپینی، کارل گلاسمن، سونویا میزونو، جونیکا تی گیبز و جس ماتنی از جمله بازیگران فیلم جنگ داخلی هستند. به گزارش A24، فیلم جنگ داخلی در بهار 2024 اکران خواهد شد، اما تاریخ دقیق تری هنوز اعلام نشده است.

بخوانید  هیدئو کوجیما و A24 با هم متحد می شوند تا دنیای سینمایی Death Stranding را بسازند