اولین ویدیوی گیم پلی بازی College Football 25 منتشر شد

طرفداران کالج فوتبال بالاخره پس از 11 سال این ماه نسخه جدیدی از این مجموعه را دریافت خواهند کرد.

بازی فوتبال NCAA 14 سال 2013 آخرین باری بود که الکترونیک آرتز یک بازی فوتبال کالج را منتشر کرد. با این حال، توسعه دهنده در ادامه مجوز ناموفق بود انجمن ملی ورزشکاران دانشگاهی خود را اصلاح می کند و تنها در چند سال گذشته گزارش هایی مبنی بر احیای احتمالی پلی آف فوتبال کالج منتشر شده است. عصام شنیدیم. اما این سال گذشته بود EA بالاخره بازگشت این سری را به طور رسمی تایید کرد. EA Sports اکنون اولین نگاهی به گیم پلی بازی College Football 25 دارد به توده ها ارائه می شود. در زیر می توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

معرفی EA Sports College Football 25 در بهمن ماه سال گذشته، با یک تیزر کوتاه همراه شد که هیچ جزئیاتی در مورد بصری و گیم پلی بازی فاش نکرد و فقط لوگوی بازی را برای اعلام رسمی نشان داد. در آن زمان اعلام شد که رونمایی کامل بازی در ماه می 2024 (مه یا ژوئن 1403) انجام خواهد شد.

طی چند هفته گذشته، EA شروع به انتشار کلیپ های کوتاهی از گیم پلی بازی در مکان های مختلف کرده است. اما تاکنون فیلم کامل و واضحی از آن ارائه نشده است. این ویدیوی طولانی، حدود 20 دقیقه، نگاهی به مسابقه میشیگان و تگزاس در ایالت پن دارد. دوناوان ادواردز (از میشیگان) به عنوان یکی از ورزشکاران روی جلد بازی را کنترل می کند. علاوه بر این، توسعه دهندگان بازی نیز توضیحاتی در این زمینه ارائه می دهند.

بخوانید  گرافیک شگفت‌انگیز بازی Black Myth: Wukong در تریلرهای تازه

College Football 25 قرار است در تاریخ 19 جولای برای پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس منتشر شود Xbox Series S منتشر خواهد شد کسانی که نسخه Deluxe دارند با پیش خرید بازی، سه روز زودتر به نسخه نهایی بازی دسترسی خواهند داشت. هفته گذشته، EA Sports نیز مقاله مفصلی با عنوان A نگاهی دقیق به بخش Dynasty Mode بازی منتشر کرد که حاوی بیش از 17000 کلمه اطلاعات در مورد بازی است.

عصام بسیاری از پروژه های ورزشی از جمله بازی ها F1 24، EA Sports College Football 25، EA Sports Madden NFL 25، EA Sports FC 25 و بازی EA Sports NHL 25 در جدول انتشار قرار دارد.

در نهایت نظرات خود را در این مورد با یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر