اولین جزئیات در مورد سطح بازی جدید Ex-Left 4 Dead Dev به صورت غیر رسمی

Turtle Rock توسعه دهنده Back 4 Blood شروع به جذب نیرو برای پروژه بازی بعدی خود کرده است که استودیو آن را ترکیبی از FPS و چند نفره توصیف می کند، شبیه به بازی قبلی Back 4 Blood. طبق یک آگهی شغلی در Glassdoor (از طریق GamesRadar) این استودیو که شامل چندین کهنه سرباز Left 4 Dead است، اکنون به دنبال یک طراح ارشد مبارزاتی برای پیوستن به تیم است.

طبق این لیست، Turtle Rock به دنبال توسعه‌دهنده‌ای است که علاقه‌مند به «به‌ویژه FPS، بازی‌های مشارکتی و چند نفره» باشد و در «توسعه بازی‌های تیراندازی اول شخص و غوغا» تجربه داشته باشد. علاوه بر این، نامزد در توسعه مبارزات، سلاح ها، طراحی کلاس، مهارت ها و برخورد با رئیس نیز تجربه خواهد داشت.

در حال پخش: برگشت 4 بررسی ویدیوی خون

این استودیو برای اولین بار در ماه فوریه اعلام کرد که در حال کار بر روی یک پروژه جدید است و همچنین اعلام کرد که به توسعه Back 4 Blood پایان می دهد تا روی بازی بعدی خود تمرکز کند. این زمان آن است که ما سرمان را پایین بگذاریم، به آزمایشگاه برگردیم و روی چیز بزرگ بعدی کار کنیم.”

Back 4 Blood هنوز از طریق Xbox Game Pass در دسترس است – جایی که در روز اول راه اندازی شد – و همچنان کار می کند، زیرا سرورها آفلاین نشده اند. از زمان عرضه در سال 2021، لاک پشت راک با سه الحاقیه از جمله Tunnels of Terror، Children of the Worm و River of Blood از این بازی پشتیبانی کرده است.

برای پروژه بعدی خود، استودیو در حال حاضر محتاطانه باقی می ماند. استودیو در آن زمان گفت: «در حالی که ممکن است در آینده نزدیک کمی آرام‌تر باشیم، اما قول می‌دهیم که بازگردیم، بزرگ‌تر، جسورتر و بهتر از همیشه».

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.