اولین تصویر رسمی از مدز میکلسن در ایندیانا جونز 5 منتشر شد


به تازگی دو اسکرین شات جدید از ایندیانا جونز 5 منتشر شده است که برای اولین بار می توان مدز میکلسن و بوید هالبروک را در آنها دید.

مجله امپایر شماره جدید خود را منتشر کرد ایندیانا جونز 5 به او تقدیم شد و به تازگی تصویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار را منتشر کرده است. حالا طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از فیلم Indiana Jones 5 منتشر شده است که در این قسمت شاهد حضور شخصیت های جدید هستیم. مجله امپایر دو تصویر جدید دیگر از فیلم ایندیانا جونز 5 به اشتراک گذاشته است که در تصویر اول مادز میکلسن را در نقش دکتر فولر شخصیت منفی و شرور این فیلم می بینیم:

مدز میکلسن در نقش شرور ایندیانا جونز 5

دکتر فولر در واقع یک دانشمند سابق آلمان نازی است که پس از جنگ جهانی دوم با دولت ایالات متحده در پروژه سفر به ماه کار کرد و او در پرتاب انسان به ماه در سال 1969 نقش اساسی داشت. فیلم ایندیانا جونز در دهه 1960 در شهر نیویورک رخ می دهد. در دومین تصویر جدید از فیلم 5 ایندیانا جونز، بوید هالبروک را در نقش کلاببر می بینیم که یکی دیگر از شخصیت های شرور و منفی قسمت پنجم فیلم ایندیانا جونز است:

بوید هالبروک در نقش شرور ایندیانا جونز 5

هریسون فورد مثل ایندیانا جونز، پل فیبی والر به عنوان قهرمان زن، مادز میکلسن، آنتونیو باندراس، توماس کرچمن، بوید هالبروک، شانتی رنه ویلسون و توبی جونزاز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم ایندیانا جونز 5 حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. جیمز منگولد او با سابقه کارگردانی آثاری مانند Walk the Line، Logan و Ford v Ferrari، کارگردانی ایندیانا جونز 5 را بر عهده دارد که در واقع جایگزین آن شده است. استیون اسپیلبرگ او پیش از این 4 قسمت قبلی فیلم ایندیانا جونز را کارگردانی کرده بود.

فیلم ایندیانا جونز 5 برای 30 ژوئن 2023 (9 ژوئیه 1402) برنامه ریزی شده است. هم جان ویلیامز او برای ساخت موسیقی متن فیلم جدید ایندیانا جونز بازخواهد گشت.