اولین تصویر از The Shrouds گورستان جنجالی را نشان می دهد


تصویر جدیدی از فیلم The Shrouds اثر دیوید کراننبرگ منتشر شده است که گورستان جنجالی را نشان می دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون با خبر شدیم که اولین تصویر از فیلم کفن ها به نویسندگی و کارگردانی دیوید کراننبرگ منتشر شده است. همانطور که Bloody Disgusting گزارش داد، این تصویر در مجله فرانسوی Cahiers du Cinéma نمایش داده شد. این تصویر از شخصیت ها شاتو وینسنت و دایان کروگر این فیلم کفن‌ها را نشان می‌دهد و نگاهی به یک قبرستان بحث‌برانگیز می‌اندازد که امکان ارتباط با مردگان را فراهم می‌کند.

اولین تصاویر از فیلم The Shrouds

وینسنت کسل، بازیگر فیلم قو سیاه، دایان کروگر، بازیگر فیلم In the Fade، گای پیرسبازیگر فیلم یادگاری ساندرین هالتبازیگر ترمیناتور: Genisys الیزابت ساندرزبازیگر سریال از (از)، جنیفر دیلبازیگر فیلم از منشاء ناشناخته اریک واینتابازیگر سینمای هالیوود و استیو سویتمن آنها در فیلم The Shrouds بازی می کنند.

وینسنت کسل در این فیلم نقش کارآفرین و بیوه مردی غمگین به نام کارش را بازی می کند که با قرار دادن خود در داخل کفن وسیله ای ابداعی برای برقراری ارتباط با مردگان ایجاد می کند. این ابزار در گورستان مدرن و جنجالی کار او نصب می شود و به مشتریان این امکان را می دهد تا شاهد تجزیه لحظه ای اجساد عزیزان درگذشته خود باشند. این تجارت در آستانه ورود به بازارهای بین المللی است که چندین مقبره از جمله مقبره همسر فقید وی تخریب و تقریباً ویران شده است. همانطور که او در تلاش برای کشف انگیزه های پشت حملات است، مجبور می شود تجارت، ازدواج و وفاداری خود به همسر مرحومش را ارزیابی کند.

بخوانید  رمان کاملاً جدید مارول What If... در حال حاضر تخفیف های زیادی دارد

این فیلم نشان‌دهنده همکاری دیگری از وینسنت کسل و دیوید کراننبرگ است که در فیلم‌های Eastern Promises و A Dangerous Method همکاری کردند. در گذشته دایان کروگر تایید کرده بود که در فیلم The Shrouds نقش سه شخصیت مختلف را بازی خواهد کرد. سعید بن سعید و مارتین کاتزتهیه کنندگان فیلم Maps to the Stars به ​​عنوان تهیه کنندگان فیلم ترسناک Shrouds فعالیت می کنند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر