اولین تریلر بازی Kalaf Duty Black Ops 6 اعلام شد

اکتیویژن تریلر زنده بازی Call of Duty: Black Ops 6 را اعلام کرد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که اکتیویژن تریلر زنده Call of Duty: Black Ops 6 را با عنوان The Truth Lies رونمایی کرد. طرفداران باید منتظر نمایش Call of Duty Black Ops 6 در ساعت 17:30 امروز 8 ژوئن 1403 به وقت ایران باشند که بیشتر بر روی داستان و شخصیت ها تمرکز خواهد کرد. اکتیویژن به تازگی نسخه کامل تیزر بازی را در کانال یوتیوب Call of Duty به اشتراک گذاشته است.

صدام حسین روی جلد دمو زنده Callaf Duty Black Ops 6

در این تیزر چهره های قابل توجه بسیاری از جنگ های بزرگ از جمله بیل کلینتون، چهل و دومین رئیس جمهور ایالات متحده، جورج بوش، چهل و دومین رئیس جمهور آمریکا و صدام حسین، رئیس جمهور عراق را نشان می دهد که به رویدادهای Call of Duty: Black Ops 6 در دهه 1990 در طول جنگ خلیج فارس اشاره می کند. موردی که با شایعات قبلی مطابقت دارد. در این تیزر به بازگشت فرانک وودز در Call of Duty Black Ops 6 نیز اشاره شده است.

چندی پیش، اکتیویژن بالاخره پس از شایعات فراوان، بازی Call of Duty: Black Ops 6 را معرفی کرد. این بازی برای پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس در نظر گرفته شده است اکتیویژن قصد دارد بازی Call of Duty Black Ops 6 را در کنفرانس Xbox در 9 ژوئن به طور کامل معرفی کند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  بازی Zelda: Tears of the Kingdom در 94 دقیقه کامل شد