اولین بازیگران فیلم Until Dawn معرفی شدند

لیست 4 بازیگر برتر فیلم سونی پیکچرز بازی Until Dawn بر اساس بازی پلی استیشن رسما تایید و معرفی شد.

در ادامه اقتباس از بازی ویدیویی پلی استیشن، Sony Pictures در حال اقتباس از بازی ترسناک Until Dawn است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین بازیگران این فیلم معرفی شدند. مجله Deadline گزارش داد که الا روبین بازیگر فیلم The Idea of ​​You، مایکل چیمینو بازیگر فیلم Annabelle Comes Home، جی یونگ یو بازیگر فیلم Moxie و اودسا آزیون بازیگر فیلم فیلم سینما. Hellraiser که به گروه بازیگران Until Dawn پیوسته است، اضافه شده است، اما هیچ اطلاعاتی از بازیگران در دسترس نیست.

الا روبین، مایکل چیمینو، جه یانگ یو و اودسا آزیون

دیوید اف سندبرگ، کارگردان Lights Out، Annabelle: Creation و دو قسمت Shazam، کارگردانی Until Dawn را بر عهده دارد. گری دابرمن، نویسنده Annabelle, It and The Nun، در حال نوشتن فیلمنامه Antilles Dawn است که در حال حاضر بر روی فیلمنامه ای کار می کند که در ابتدا توسط بلر باتلر، نویسنده The Invitation نوشته شده بود.

بازی Until Dawn توسط استودیو Supremius Games ساخته و در سال 2015 برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شده است. منابع همچنین می گویند که Until Dawn با رتبه بزرگسالان و با بودجه کم تولید خواهد شد تا فضای خشونت آمیز و ترسناک بازی به درستی در اقتباس آن پیاده سازی شود.

در حال حاضر، تاریخ انتشار Until Dawn مشخص نیست. همچنین ریمستر Until Dawn پاییز امسال برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  بازی Baldur's Gate 3 هم اکنون برای ایکس باکس در دسترس است