اولین بازیگران فصل سوم سریال نیلوفر سفید مشخص شدند


HBO به تازگی بازیگران فصل سوم را معرفی کرد سریال The White Lotus را انتخاب و استخدام کرد.

نوامبر گذشته بود HBO از تمدید سریال نیلوفر سفید برای فصل سوم و اکنون در آخرین فصل خبر داد اخبار سینما و تلویزیوناولین بازیگران فصل جدید سریال نیلوفر سفید مشخص شدند. جیسون آیزاکس با سابقه بازیگری در فیلم های هری پاتر، پارکر پوزی با سابقه بازیگری در فیلم جیغ 3، میشل موناگان با سابقه بازیگری در سریال True Detective، لسلی بیب با سابقه بازیگری در فیلم مرد آهنی، دم هتراکول با سابقه بازی در این فیلم ها شاه نارسوان و تایم تاپتیومتونگ از جمله بازیگرانی است که در فصل سوم سریال نیلوفر سفید به ایفای نقش می پردازد.

وقایع فصل سوم سریال نیلوفر سفید قرار است در تایلند اتفاق بیفتد و مانند دو فصل اول، فصل سوم نیز با بازیگران مختلف اجرا خواهد شد و جنیفر کولیج در نقش تانیا مک کواید تنها بازیگر این سریال بود. بازیگر ثابت این سریال سریال در دو فصل اول سریال او همچنین در فصل سوم باز خواهد گشت. همچنین ناتاشا راثول در نقش بلیندا لیندزی که در فصل اول سریال نیلوفر سفید شاهد بازگشت او در فصل سوم سریال نیلوفر آبی خواهیم بود.

مایک وایت، خالق، نویسنده و کارگردان نیلوفر سفید، برای فصل سوم نیلوفر سفید بازمی گردد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد فصل سوم Lotus وجود ندارد و مشخص نیست چه زمانی می‌توانیم انتظار نمایش آن را در شبکه HBO داشته باشیم. فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال نیلوفر سفید از ماه فوریه آغاز می شود.

بخوانید  تریلر جدید فصل دوم سریال خانواده اژدها، سمت خود را انتخاب کنید
تحریریه مجله بازی یک گیمر