انیمه Blue Box برای تولید تایید شد


به تازگی انیمه ای بر اساس مانگای عاشقانه و ورزشی Blue Box تایید و بازیگران اصلی معرفی شدند.

در آخر اخبار سینما و تلویزیونسریال انیمیشنی بر اساس مانگای Blue Box در دست ساخت است. انیمه Blue Box به تازگی تایید شده و همچنین اعلام شده است که Shuya Chiba صداپیشگی شخصیت Taiki Inumata و Rina Ueda صداپیشگی شخصیت Chinatsu Kano را در این انیمه کمدی عاشقانه ورزشی بر عهده خواهند داشت. انیمه جعبه آبی اقتباسی از مانگایی به همین نام توسط کوجی میورا است.

جلد اول مانگای جعبه آبی در سال 2021 توسط Weekly Shonen Jump منتشر شد و تاکنون 12 جلد از این مانگا تالیف و منتشر شده است. سیزدهمین جلد مانگا جعبه آبی در تاریخ 4 دسامبر 2023 (13 آذر 1402) منتشر می شود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از انیمه Blue Box مانند استودیوی سازنده، شبکه پخش و یا سازندگان آن منتشر نشده است و تنها یک تصویر (که به صورت تصویر خبری مشاهده می کنید) از این انیمه منتشر شده است.

مانگای جعبه آبی داستان یک دانش آموز دبیرستانی به نام تایکی اینوماتا را دنبال می کند که یکی از اعضای تیم بدمینتون پسران است. او هر روز صبح با همکارش Chinatsu Kano که عضوی از تیم بسکتبال زنان است تمرین می کند. پس از اینکه والدین چیناتسو ژاپن را ترک می کنند، چیناتسو به خانه خانواده تایکی نقل مکان می کند و با تایکی هم اتاقی می شود. تایکی تصمیم می گیرد روابط خود را توسعه دهد و تیم های خود را به مسابقات قهرمانی کشور برساند.

بخوانید  نقد فیلم Hellraiser Hell با طعم اسلشر!

صرف نظر از این، در جریان رویداد Jump Festa 2024 که در تاریخ 16 دسامبر برگزار می شود، اطلاعات بیشتری از جمله معرفی صداپیشگان بیشتری از انیمه Blue Box منتشر خواهد شد. مانگای جعبه آبی در واقع اولین اثر میورا است که به صورت انیمیشن اقتباس شده است. او همچنین مانگای I Love You, معلم من را نوشت.

Produktinformationen "unicorn bambus zahnbürste hart".