انگورهای کم پلی FFXIV Endwalker در کالاهای فیزیکی جاودانه شدند

این احتمال وجود دارد که شرکت کنندگان رویداد لندن در اکتبر و رویداد توکیو ژانویه آینده نیز غارت مشابهی دریافت کنند. ما امیدواریم که انگورهای با پلی پایین در برخی مواقع برای خرید گسترده‌تر در دسترس باشند – چه کسی نمی‌خواهد یک دسته انگور کم‌پلی در زندگی خود داشته باشد؟

فستیوال طرفداران فاینال فانتزی چهاردهم در آمریکای شمالی جولای امسال در لاس وگاس برگزار می‌شود، و کیف خوب برای شرکت‌کنندگان با یک غارت بسیار ویژه معرفی شد – یک اسباب‌بازی «مقابله» از انگورهای بدنام اندواکر.

در حالی که انگور از آن زمان به شکل قابل احترام تری اصلاح شده است، میم به عنوان یک کالای فیزیکی باقی می ماند. “هر گونه استرس طولانی مدت را بعد از ساعت ها “پارتی های مزرعه” با این انگورهای واقعاً قابل توجه اندواکر از بین ببرید. اگر تا به حال احساس می کنید کمی وضوح کمی دارید، فقط انگورهای لزج خود را بردارید و آنچه را که قبلا بوده به یاد بیاورید.” شرح تجارت بستر.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

سایر چیزهای موجود برای دارندگان بلیت Fan Fest شامل یک کیف شانه مارک دار، یک خودکار هویج با تم لوپوریت، یک جاکلیدی کریستالی Azem، یک آهنربا گربولوف و سنجاق برگردان دهمین سالگرد.

بخوانید  تسکو در غرفه بازی الکامپ 2023 با تمامی محصولات