انتشار سه تریلر انیمیشن Starfield با محوریت داستان بازی

تریلرهای متحرک استارفیلد سناریوهای داستانی منحصربه‌فردی از دنیای این بازی را روایت می‌کند که حول محور شخصیت‌های Vena، Ida و Kent است که بازیکنان در حین بازی تجربه خواهند کرد.

بازی Starfield از Bethesda سه تریلر انیمیشنی جدید را به عنوان بخشی از The Settled Systems: An Animated Anthology دریافت کرده است که هر کدام دارای شخصیت ها و داستان های منحصر به فردی از دنیای بازی هستند. می توانید این ویدیوها را در زیر مشاهده کنید.

دانلود از آپارات

اولین ویدئو با عنوان “جایی که امید ساخته می شود” بر شخصیت وانا تمرکز دارد. ونا یک یتیم از شهر آکیلا است که باید قطعاتی برای تعمیر سفینه فضایی خود پیدا کند و به ستاره ها سفر کند. ویدئوی دوم با عنوان “دستی که پرورش می دهد” و نام مکانی در سیاره نئون است آیا این آیدا (آدا و هارپر با هم کار می کنند تا ثروتمندان را سرقت کنند. تا اینکه با شخصی از صنایع ریوجین روبرو می شوند و آدا را مجبور می کند طرفی را انتخاب کند. ویدیوی سوم یا «Supra Et Ultra» احتمالاً از همه راحت‌تر است. داستان در نیو آتلانتیس می گذرد و درباره یک خلبان پیک به نام کنت است که برای ماجراجویی و یافتن آرامش در زندگی خود به پیشتازان مستعمرات متحد می پیوندد.

دانلود از آپارات

این سه تریلر کوتاه سناریوهای داستانی منحصربه‌فردی را ارائه می‌کنند که بازیکنان می‌توانند به طور بالقوه در داستان بازی تجربه کنند و انتخاب شخصیت‌های خود را به مسیرهای جدید هدایت کنند.

دانلود از آپارات

بازی Starfield در تاریخ 6 سپتامبر (15 شهریور) برای PC و Xbox Series X Xbox Series S منتشر شد. خریداران نسخه پریمیوم این بازی می توانند از 1 شهریور (10 شهریور) آن را تجربه کنند. این بازی از روز انتشار روی Gamepass در دسترس خواهد بود.

بخوانید  تلاش ایندیانا جونز برای تبدیل جهان به مکانی بهتر در ویدیوی ایندیانا جونز 5