انتشار تریلر داستانی جدید بازی Stray Blade

نظر شما عزیزان چیست؟ آیا از نمایش‌های این بازی راضی بوده‌اید؟ دیدگاه و نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با یک گیمر به اشتراک بگذارید.منبع

ساعاتی قبل سازندگان بازی Stray Blade یک تریلر داستانی جدید از این اثر را منتشر کردند.

این بازی اکشن سولزلایک که المان‌های سبک نقش‌آفرینی را با خود به همراه دارد، توسط استودیو بازی‌سازی Point Blank در حال توسعه است. شرکت 505Games که سابقه انتشار نسخه پی سی بازی Death Stranding و بازی کنترل در کارنامه آن به چشم می‌خورد، به‌عنوان ناشر این اثر شناخته می‌شود. در میان تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، ساعاتی قبل یک تریلر داستانی جدید از این بازی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت. شما در ادامه می‌توانید ویدیو منتشر‌شده را تماشا کنید.

همان‌گونه که شما عزیزان مشاهده کردید، در این ویدیو تقریبا ۳ دقیقه‌ای، ما بخش‌های متنوعی از بازی را درکنار دشمنان آن مشاهده می‌کنیم. داستان بازی Stray Blade در مکانی به اسم Acrea روایت می‌شود. سرزمینی آرام و صلح‌آمیز که در حال حاضر تبدیل به مکانی جنگ‌زده شده است. پروتوگانیست اصلی بازی به همراهی و همکاری شخصیتی به نام Boji در پیش‌برد قصه شما را همراهی خواهند کرد. شما تلاش خواهید کرد تا با استفاده از قدرت‌های خود تعادل را به سرزمین نام‌برده بازگردانید. دو کاراکتر معرفی شده درکنار یکدیگر به‌دنبال ترک این سرزمین، کشف تاریخچه آن و علت رسیدن Acrea به وضعیت کنونی هستند.

دانلود ویدیو از آپارات

همان‌طور که احتمالا از آن مطلع هستید، بازی Stray Blade در جریان رویداد گیمزکام سال ۲۰۲۱ میلادی به همگان معرفی شد؛ اثری که نمایش‌های آن همراه‌با طراحی بصری جالب توجه اثر، امیدوار‌کننده به نظر رسید و نوید یک تجربه‌ی خوب را به کاربران می‌دهد.

بازی Stray Blade در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۳ میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.