انتشار تریلر جدید گیم پلی Space Marine 2

دانلود از آپارات

بازی Warhammer 40,000: Space Marine 2 2023 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دسترس خواهند بود.

به لطف موتور گرافیکی Swarm شرکت Siber، تعداد زیادی از دشمنان را همزمان روی صفحه می بینیم. این بدان معناست که شاهد تیراندازی ها، تکه تکه ها و قتل های زیادی خواهیم بود. همچنین با Chain Sword شاهد بازگشت Thunder Hammer هستیم که همچنان بسیار قدرتمند به نظر می رسد. اگر از بازی اول لذت بردید و می‌خواهید دوباره آن را انجام دهید، به نظر می‌رسد که Space Marine 2 همان فرمول را دارد.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 به طور رسمی در مراسم جوایز بازی سال گذشته رونمایی شد. شایعات حاکی از آن است که Focus Home Interactive و Cyber ​​Interactive تریلر جدیدی از گیم پلی بازی را در جریان The Game Awards منتشر کردند. 2022 منتشر شده است. در Space Marine 2، بازیکن مظهر سربازی از Imperium است که باید با امواج دشمنان Tyranid مبارزه کند. در زیر می‌توانید تریلر جدید Warhammer 40,000: Space Marine 2 را تماشا کنید:

با انتشار تریلر جدیدی از Warhammer 40,000: Space Marine 2 در The Game Awards، مشخص شد که این بازی سال در سال 2023 منتشر خواهد شد.