انتشار تریلر جدید و نهایی سریال خاندان اژدها؛ پیش درآمد بازی تاج و تخت

پخش سریال House of the Dragon از تاریخ ۲۱ آگست (۳۰ مرداد) از شبکه HBO آغاز خواهد شد که همزمان با آن، در دسترس کاربران HBO Max نیز قرار خواهد گرفت. فصل اول سریال خاندان اژدها در ۱۰ قسمت تولید شده و این سریال هم‌اکنون برای فصل دوم نیز تمدید شده است. اتفاقات سریال House of the Dragon قرار است ۳۰۰ سال پیش از حوادث سریال اصلی رخ دهد و تمرکز آن روی شروع و پایان خاندان تارگرین خواهد بود.منبع

دانلود از آپارات

به‌طور کلی باید گفت که بازخورد مخاطبان به تریلرهای قبلی این سریال کاملاً مثبت بوده و این در حالی است که گفته می‌شود این سریال با بازی تاج و تخت تفاوت‌های زیادی خواهد داشت. HBO تاکنون به خوبی در حفظ اطلاعات سریال از فاش شدن موفق شده و اطلاعات کمی از جزئیات آن در دست است. بااین‌حال، جرج آر آر مارتین، نویسنده A Song of Ice and Fire به طرفداران وعده داده که منتظر لحظات غافلگیر کننده‌ای مثل سکانس «عروسی خونین» در سریال گیم Game of Thrones باشند.

شبکه HBO به‌تازگی تریلر جدیدی از سریال House of the Dragon را منتشر کرده است. «آتش حکومت می‌کند» نام تریلر نهایی سریال خاندان اژدها است که اولین قسمت آن در روز یکشنبه هفته آینده از شبکه HBO پخش خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر نهایی سریال پیش‌درآمد بازی تاج و تخت را تماشا کنید:

جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس و رایان کندال، وظیفه ساخت سریال House of the Dragon را بر عهده دارند. کندال وظیفه نوشتن فیلمنامه تمامی قسمت‌های سریال را بر عهده داشته است و همچنین به‌عنوان شورانر نیز در این سریال حضور دارد. میگوئل ساپوچنیک، کارگردان ۶ قسمت از سریال Game of Thrones، نیز وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت و چند قسمت دیگر را بر عهده داشته و همچنین به‌عنوان شورانر به کندال برای ساخت سریال خاندان اژدها کمک کرده است.

بخوانید  نتفلیکس سریال چهارشنبه را برای فصل دوم تمدید کرد

HBO پیش از آغاز پخش اولین قسمت سریال خاندان اژدها، پیش درآمد سریال بازی تاج تخت، تریلر جدیدی از این سریال منتشر کرده است.

سکانسی از سریال House of the Dragon

مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، ریس ایفانز، پدی کانسیداین، استیو توسانت، سونویا میزونو، ایو بست، فابین فرانکل، گراهام مک‌تاویش، میلی الکاک، امیلی کری، رایان کر، جفرسون هال، دیوید هوروویچ، متیو نیدهم، بیل پترسون، ساوانا استین، فیا سابان، ایوان میچل، جان مک‌میلان و گاوین اسپوکس، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال House of the Dragon حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این ویدیو که از تریلرهای قبلی House of the Dragon کوتاه‌تر است، حاوی تصاویر جدید زیادی از اتفاقات سریال است و به نظر می‌رسد که در آن شاهد آغازی برای سرانجام دوران خاندان قدرتمند تارگرین با کاشت بذر اختلاف و جنگ داخلی هستیم.