انتشار تریلر جدید سریال The Walking Dead: Daryl Dixon


تریلر جدید فیلم The Walking Dead: Daryl Dixon ماجراهای Daryl Dixon در فرانسه را بازبینی می کند.

با شروع کامیک کان 2023 سن دیگو، AMC تریلر جدیدی از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon منتشر کرد.

این سریال که اولین بار در سپتامبر 2020 به طور رسمی معرفی شد، داستان داریل دیکسون با بازی نورمن ریدوس را روایت می کند که تلاش می کند به خانه خود در دنیای پسا آخرالزمانی پاریس بازگردد. ملیسا مک براید کلمنس پوزی، آدام ناگایتیس، این گرامی داشتن، اریک ابوانی، لایکا وایت فرانکارد، رومن لوی و لوئیس پوچ سیگلیوسی بازیگران دیگری نیز در این سریال در کنار ریداس به ایفای نقش پرداختند.

البته، ریداس می گوید که طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که در این مجموعه 6 قسمتی با شخصیت های شناخته شده و محبوب دیگری از سری Walking Dead ملاقات کنند. می توانید تریلر جدید فیلم The Walking Dead: Daryl Dixon را در صفحه رسمی AMC در یوتیوب تماشا کنید.

داریل دیکسون در فیلم The Walking Dead: Daryl Dixon وسایل را با گاری جابه جا می کند

دیوید زابل، که سریال درام ER را ساخته است، به عنوان مجری و نویسنده سریال جدید Walking Dead فعالیت می کند. همچنین اسکات گیمپل که به عنوان مجری و تهیه کننده اصلی سریال مردگان متحرک شناخته می شود به همراه گرگ نیکوترو، آنجلا کانگ، برایان باکراس، دنیل پرسیوال و نورمن ریدوس به عنوان تهیه کنندگان اجرایی این سریال معرفی شده اند. نیکوترو همچنین می گوید نمایش دنیای ویران شده اروپا از نگاه داریل دیکسون که در این کشور خارجی به حساب می آید، یکی از اهداف اصلی سازندگان این سریال بوده است.

بخوانید  اعلام تاریخ انتشار Oddworld: Soulstorm روی نینتندو سوییچ

اولین فصل سریال The Walking Dead: Daryl Dixon در 10 سپتامبر از شبکه AMC و AMC+ پخش می شود. این سریال به تازگی برای فصل دوم تمدید شده است.

نظر کاربران یک گیمر در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.