انتشار احتمالی Ghostwire Tokyo با محتوای جدید برای Game Pass

طبق گزارش یکی از کاربران Reddit که ظاهراً به اطلاعات لو رفته در مورد برنامه های Zenimax Media برای سال 2023 دسترسی داشته است، بازی Ghostwire Tokyo در مارس 2023 (مارس 1401 یا آوریل 1402) به دست کاربران ایکس باکس خواهد رسید. به علاوه، همانطور که انتظار می رفت، در روز اول عرضه نیز برای سرویس Game Pass در نظر گرفته شده است.

Ghostwire: Tokyo یک بازی اکشن ماجراجویی است که در سال 2022 منتشر شده است. این بازی توسط استودیو Tango Gameworks ساخته شده است و Bethesda Software ناشر آن است. این بازی در تاریخ 25 مارس 2022 برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر شد. گیم پلی بازی به صورت اول شخص طراحی شده است و بازیکن باید ارواح ترسناک توکیو را با توانایی های فوق طبیعی و ذهنی خود شکست دهد.

رئیس قرمز در بازی Ghostwire: Tokyo

طبق اطلاعات به دست آمده، بازی Ghostwire Tokyo در مارس 2023 با محتوای جدید برای سرویس Xbox Game Pass منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، در این پست به Ghostwire Tokyo اشاره شده است این با محتوای جدید در پلتفرم ایکس باکس عرضه خواهد شد. زمان انتشار این بازی برای کنسول های مایکروسافت دقیقا مصادف است با انقضای قرارداد انحصاری پلی استیشن در 25 مارس 2023 (5 آوریل 1402).

انتظار می رود محتوای بازی New Ghostwire: Tokyo در کنار کنسول های ایکس باکس برای کاربران رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 در دسترس قرار گیرد. Bethesda قبلاً تبلیغ Ghostwire Tokyo را برای Xbox Series X و Xbox Series S با یک تصویر تبلیغاتی نصب شده بر روی دیوار مرکز بین‌المللی جدید این شرکت در لندن، انگلستان آغاز کرده است. در واقع در این پوستر Xbox Series X|S نیز جزو پلتفرم های پشتیبانی شده بازی قرار گرفته است.

بخوانید  رئیس پلی‌استیشن به یاد می‌آورد که در میان راه‌اندازی همه‌گیر PS5 با سر در دستانش نشسته بود.