انتخاب و خرید چاپگر با زومیت


امکان مقایسه مشخصات فنی و قیمت پرینترهای خانگی و اداری در قسمت محصولات زومیت وجود دارد.

تنوع چاپگرها و محصولات چاپی در بازار کم نیست و برخی از آنها قیمت بالایی دارند، بنابراین سوالات یافتن بهترین محصول با توجه به نیاز و یافتن فروشندگان آن اهمیت دو چندان می یابد. خوشبختانه محصولاتی از برندهای معتبر چاپگر و اسکنر در بازار کشورمان یافت می شود. با مراجعه به لیست قیمت چاپگر، می توانید با استفاده از فیلتر قیمت چاپگر Canon، قیمت چاپگر اپسون، قیمت چاپگر HP، قیمت چاپگر Brother و سایر برندها را دریابید.

توصیه می کنیم قبل از خرید چاپگر خانگی، مقاله راهنمای خرید بهترین چاپگر خانگی زومیت را مطالعه کنید تا کمی بیشتر با انواع چاپگرها آشنا شوید. پس از مطالعه این مقاله، آماده خواهید بود که محصول مورد نظر را از فیلترهای لیست چاپگر بیابید. فیلترهایی مانند برند، کاربر، فناوری چاپ، ابعاد چاپ، رنگی یا سیاه و سفید، نوع کارتریج و غیره خواهید داشت. تا گزینه های مورد نظر خود را پیدا کنید.

اگر اقلام ارائه شده توسط زومیت در مقاله راهنمای خرید با نیاز شما مطابقت کامل ندارد. می توانید سوال خود را با سایر کاربران زومیت و در قسمت نظرات در صفحه هر چاپگر در میان بگذارید تا شما را در انتخاب محصول راهنمایی کند.

صفحه چاپگر در زومیت

قبل از خرید چاپگر، باید به چندین سوال پاسخ روشنی داشته باشید:

  • چقدر می خواهید خرج کنید؟
  • آیا تعداد محدودی کاربر خانگی دارید یا برداشت های زیادی خواهید داشت؟
  • تکنولوژی چاپ را با دقت انتخاب کنید. پرینتر لیزری یا جوهرافشان؟
  • آیا به دنبال چاپ متن ارزان تر یا چاپ عکس هستید؟
  • چند کاره بودن چاپگر چقدر برای شما مهم است؟
  • پرینتر رنگی یا سیاه و سفید؟
بخوانید  Counter-Strike: Global Offensive رکورد پخش کننده همزمان رایانه شخصی را شکست

این چند سوال مهم ترین سوالاتی هستند که کاربر باید برای خرید درست به آنها اطمینان حاصل کند. توصیه می کنیم هنگام خرید محصولات الکترونیکی، قسمت نظرات و نظرات کاربران را برای آن محصول بررسی کنید. امتیاز کاربران در یک محصول نیز می تواند در انتخاب یا عدم انتخاب آن تعیین کننده باشد.

مقایسه پرینترها در زومیت

معرفی ابزارهای مقایسه محصولات برای چاپگرها

شما می توانید محصولات موجود در بخش محصولات زومیت را به سه روش مقایسه کنید:

صفحه اختصاص داده شده به مقایسه دسته ها: از طریق بخش منو و با کلیک بر روی “مقایسه” در دسترس شما قرار می گیرد. امکان مقایسه و مشاهده محبوب ترین مقایسه های انجام شده توسط کاربران در این دسته بندی محصولات وجود دارد.

مقایسه پرینترها

لیست محصولات؛ شما می توانید به راحتی از طریق لیست محصولات و با کلیک بر روی کادر مقایسه هر محصول در لیست (رومیزی) یا از طریق دکمه مقایسه (موبایل) در لیست، مقایسه مورد نظر را انجام دهید.

صفحه محصول: از طریق هر محصول قادر خواهید بود محصولاتی را که بیشتر با آن مقایسه شده اند مشاهده کنید و برای انجام مقایسه مورد نظر به صفحه مقایسه دسترسی پیدا کنید.

تحریریه مجله بازی یک گیمر