امیلی بلانت به فیلم جدید استیون اسپیلبرگ می پیوندد؟

ددلاین گزارش می دهد که امیلی بلانت در حال مذاکره برای بازی در فیلم آینده استیون اسپیلبرگ است.

از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون با خبر شدیم امیلی بلانت او در حال مذاکره برای ایفای نقش در فیلم آینده است استیون اسپیلبرگ او هست. این بازیگر نامزد اسکار هنوز با یونیورسال و آمبلین برای بازی در این فیلم به توافق نرسیده است، اما ددلاین گزارش می دهد که «مذاکرات اولیه» آغاز شده است. اگر امیلی بلانت قرارداد را امضا کند، یکی از دو نقش اصلی فیلم را بازی خواهد کرد. با این حال، در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد سایر بازیگران وجود ندارد.

امیلی بلانت در سال 2023 برای بازی در فیلمی به کارگردانی اوپنهایمر کریستوفر نولان او در نود و ششمین دوره جوایز اسکار نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد دیوید لیچ ماجراجویی های بدلکار با بازی دیده شد رایان گوسلینگ این فیلم به دنبال امیلی بلانت در فیلم The Smashing Machine از A24 است دواین جانسون او همبازی خواهد شد

فیلم آینده استیون اسپیلبرگ توسط یونیورسال پیکچرز تولید خواهد شد و در 25 می 1405 (15 می 2026) اکران خواهد شد. نام و موضوع این فیلم هنوز مشخص نیست، اما گزارش های قبلی حاکی از آن است که استیون اسپیلبرگ در حال کار بر روی فیلم جدیدی با محوریت یوفوها است. دیوید کاپفیلمنامه این فیلم توسط نویسنده ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه بلورین نوشته شده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Darkest Dungeon 2 Affinity Guide - Affinity چگونه کار می کند؟