امکان ساخت نسخه PC و دنباله Stellar Blade

Shift Up Studio قصد دارد از طریق سرمایه گذاری های بیشتر، پتانسیل IP Stellar Blade را به حداکثر برساند.

اولین بازی کنسولی پرهزینه استودیوی کره جنوبی Shift Up با نام Stellar Blade مدتی پیش منتشر شد و عملکرد خوبی داشت. اگرچه زمان زیادی از انتشار این بازی نمی گذرد، اما استودیوی Shift Up از هم اکنون برنامه های زیادی برای آن در نظر گرفته است و می خواهد از پتانسیل آن نهایت استفاده را ببرد.

همانطور که توسط رسانه Gematsu گزارش شده است، در یک پرونده IPO منتشر شده در شاخص قیمت سهام کره جنوبی، Shift Up Studios اعلام کرد که در حال کار بر روی DLC برای Stellar Blade و محتوا با همکاری سایر IP ها است. این سازنده در حال بررسی امکان ساخت نسخه رایانه شخصی و دنباله ای برای Stellar Blade است او هست.

استودیو Shiftup گفت: «برای Stellar Blade، برنامه‌هایی برای معرفی عناصر گیم‌پلی جدید، از جمله انتشار بسته الحاقی، نسخه رایانه شخصی و همکاری‌های جدید (با سایر IP‌ها) داریم. رویکرد ساخت واحد ما به‌روزرسانی‌های جهانی همزمان را امکان‌پذیر می‌سازد تا از تجربه بازی یکپارچه برای کاربران و استقرار سریع محتوا با هزینه کم اطمینان حاصل کند.»

پس از ارسال درخواست، توسعه‌دهنده مجدداً تاکید کرد: «تاریخ طولانی‌ای وجود دارد که بازی‌های AAA با افزایش عمر خود از طریق یک سری دنباله‌های باکیفیت و حفظ پایه درآمدزایی طولانی‌مدت، به فرنچایز تبدیل شوند. در نتیجه، ما در حال بررسی این امکان هستیم. از انتشار نسخه رایانه شخصی Stellar Blade و ساخت دنباله آن.”

استودیوی Shift Up قصد دارد به زودی یک آپدیت برای Stellar Blade منتشر کند و احتمالا به زودی اطلاعات مربوط به آن به اشتراک گذاشته خواهد شد. این تیم همچنین در حال کار بر روی یک RPG علمی-تخیلی با بودجه کلان با نام رمز Project Witches است که در آینده برای رایانه های شخصی و کنسول ها منتشر خواهد شد.

بخوانید  ال فانینگ در مورد کیفیت گرافیک Death Stranding 2 و فناوری ضبط حرکت صحبت می کند

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر