امکان تجربه بازی The Texas Chain Saw Massacre با نرخ 60 فریم وجود دارد

Gun Interactive اعلام کرده است که بازی Texas Chain Saw Massacre دارای دو حالت گرافیکی مختلف خواهد بود.

بازی ترسناک Gun Interactive، The Texas Chain Saw Massacre ماه آینده می آید تا طرفداران ترسناک را وارد بازی چند نفره جمعه سیزدهم: بازی مانند کند. با توجه به اینکه این بازی بر روی کنسول های نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد، تیم سازنده توضیحاتی در خصوص نحوه اجرای آن بر روی پلتفرم ها ارائه کرده است.

در مصاحبه با MP1st، گان اینتراکتیو تایید کرد که بازیکنان پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس می‌توانند بین حالت‌های Performance و Quality یکی را انتخاب کنند. در حالت اول، عملکرد بازی با نرخ 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود و حالت دوم، وضوح بالاتر با نرخ 30 فریم بر ثانیه را هدف قرار می دهد. همچنین بازیکنان Xbox Series S فقط می توانند از گزینه Quality استفاده کنند.

علاوه بر این، Gun Interactive تایید کرده است که کنسول‌های نسل هشتم تنها یک حالت گرافیکی خواهند داشت، اما نرخ فریم یا وضوح تصویر هنوز مشخص نشده است. بازی تگزاس Chain Saw Massacre در 18 آگوست سال جاری روی کامپیوتر، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر خواهد شد. به علاوه، مشترکین Game Pass می توانند این بازی را از روز اول انتشار تجربه کنند.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بخوانید  Baldur's Gate 3 - تاریخ انتشار، خلق شخصیت و هر آنچه می دانیم