امکان انتشار Bloodlines 2 در سال 2023


مدیر عامل Paradox Interactive در مصاحبه ای گفت که این بازی امکان پذیر است Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 که بارها و بارها به تعویق افتاده است، سرانجام در سال 2023 منتشر خواهد شد.

برای بازی کردن Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 اثری است که از زمان معرفی آن در آوریل 2019 بارها به تعویق افتاده است و طرفداران مدت ها منتظر آن بودند. اکنون فردریک وسترمدیر عامل Paradox Interactive با بیان اینکه احتمال دارد این بازی در نهایت در سال 2023 عرضه شود، گفت: روند ساخت این بازی خون آشام به خوبی پیش می رود:

“هیجان زیادی برای Bloodlines 2 وجود دارد و به احتمال زیاد ما می توانیم به زودی تاریخ انتشار را تعیین کنیم. ما احساس می‌کنیم که بازی در دست افراد بسیار خوبی است و از آنچه از آن دیده‌ایم بسیار خوشحالیم.» او در ادامه افزود انتشار این اثر در سال ۲۰۲۳ غیرممکن نیست.

بازی The Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در اصل توسط Hardsuit Labs ساخته شد. با این حال پارادوکس تصمیم گرفت استودیو دیگری را برای انجام این پروژه استخدام کند. هرچند نمی دانیم این پروژه بر عهده کدام تیم است، اما شرکت مذکور قبلا اعلام کرده از پیشرفت این پروژه تا کنون رضایت دارند.

این بازی به دلیل مشکلات متعدد پروژه تقریباً لغو شد. اما خوشبختانه این اثر به آن سرنوشت دچار نشد و روند ساخت بازی ادامه دارد.