امکان انتشار بازی Somerville برای کنسول های پلی استیشن

به نظر می رسد که بازی Somerville به زودی بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

به گفته Pushsquare، Somerville قرار است به زودی بر روی کنسول های پلی استیشن عرضه شود. ظاهراً وب سایت Exophase لیستی از غنائم این بازی ماجراجویی 2.5 بعدی دارد. برای پلی استیشن 4 منتشر کرده است که برنامه ریزی برای پورت این بازی به پلی استیشن را تایید می کند.

این لیست تروفی دقیقاً مشابه نسخه های PC، Xbox One و Xbox Series X و Series S این بازی است و البته با یک تروفی پلاتینیوم برای کاربران پلی استیشن عرضه می شود. High on Life استودیوی Squanch Games که اخیراً بر روی کنسول های سونی عرضه شده بود نیز همین روند را طی کرد و یک روز پس از فاش شدن لیست تروفی های آن برای پلی استیشن بر روی این پلتفرم منتشر شد.

اما نمی دانیم که انتشار بازی Somerville با همین سرعت اتفاق می افتد یا خیر. به هر حال احتمال معرفی این بازی در پلی استیشن در آینده نزدیک بسیار زیاد است. سامرویل برای اولین بار در نوامبر 2022 منتشر شد و در متاکریتیک امتیاز 71 را کسب کرد. این بازی توسط استودیوی جامپشیپ و به سرپرستی موسس استودیو Playdead ساخته شده است و بین اولین پروژه استودیو جامپشیپ و بازی های Limbo و Inside قرار دارد. شباهت های زیادی وجود دارد.

در پایان نظرات خود را در این مورد با یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.

بخوانید  نقش لین مانوئل میراندا در سریال پرسی جکسون