ال جی از تلویزیون OLED جدید با قابلیت نمایش بی سیم ویدیویی 4K با فرکانس 120 هرتز رونمایی کرد.

آخرین تلویزیون ال‌جی که در CES 2023 معرفی شد، نه تنها یک صفحه باریک با عرض 97 اینچ از فناوری OLED است، بلکه قطعه‌ای از سخت‌افزار است که کابل‌ها را برای رویکرد بی‌سیم جدا می‌کند. صفحه نمایش OLED تمام کیفیت تصویر عالی ال جی را حفظ می کند، اما تمام داده ها و ویدیوهایی که نمایش می دهد مستقیماً از جعبه فرستنده بی سیم به آن منتقل می شود. شما همچنان برای ال‌جی M3 به منبع تغذیه نیاز دارید، اما لازم نیست نگران لانه‌ای از کابل‌ها در پشت تلویزیون خود باشید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

حتی اگر قصد ندارید با تلویزیون بعدی خود بی سیم شوید، طیف وسیعی از نمایشگرهای OLED ال جی به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای بازی های مدرن در نظر گرفته می شوند. آنها طراحی باریک، کیفیت تصویر واضح و کیفیت واضح را ارائه می دهند که این تلویزیون ها را مورد علاقه بسیاری از گیمرها در سراسر جهان قرار می دهد. برای گزینه‌های بیشتر، می‌توانید به تفکیک بهترین تلویزیون 4K برای بازی در PS5 و Xbox Series X|S توسط GameSpot مراجعه کنید.

این جعبه شامل تمام پورت های ورودی استانداردی است که در پشت تلویزیون معمولی پیدا می کنید و سیگنال های تصویری و صوتی را به صورت بی سیم به LG M3 ارسال می کند. این شرکت می‌گوید این جعبه می‌تواند ویدیو و صدا را در زمان واقعی تا 4K 120 هرتز ارسال کند و برای ایجاد محیط تماشای تمیزتر و بدون حواس‌پرتی برای کاربران طراحی شده است. ال‌جی می‌گوید برای اطمینان از تاخیر صفر، الگوریتمی را توسعه داده است که مسیر انتقال بهینه را فوراً شناسایی می‌کند.

بخوانید  جشنواره صحنه اکشن در آخرین تریلر جان ویک 4 با بازی کیانو ریوز
برای پیدا کردن دیواری به اندازه کافی بزرگ برای LG M3 موفق باشید.
برای پیدا کردن دیواری به اندازه کافی بزرگ برای LG M3 موفق باشید.

جعبه می تواند تا فاصله 30 فوتی تلویزیون قرار داشته باشد و دارای سه درگاه HDMI برای بازی، و همچنین یک آنتن برای تلویزیون، پورت USB، یک خروجی دیجیتال اپتیکال و یک پورت اترنت است. نتیجه نهایی تلویزیونی است که فقط به عنوان یک صفحه نمایش وجود دارد که می تواند نصب آسان تر و ظاهر مینیمالیستی را امکان پذیر کند. اگر 97 اینچ برای خانه شما خیلی بزرگ است، M3 نیز در پیکربندی های 83 و 77 اینچی عرضه می شود. با این حال، انتظار می رود این فناوری گران باشد، زیرا قیمت نهایی و تاریخ عرضه در اواخر سال 2023 مشخص خواهد شد.