الدن رینگ: سپر گناهکاران را کجا پیدا کنیم

در حال پخش: ELDEN RING – تریلر لور

ثبت نام کنید یا وارد شوید

با وجود سپرهای بسیار زیادی که می توانید در Elden Ring انتخاب کنید، تصمیم گیری اینکه کدام یک برای ساخت شما بهترین است، اغلب دشوار است. اما اگر هدف اصلی شما جذاب به نظر رسیدن است، Shield of the Guilty شما را تحت پوشش قرار داده است. در این راهنمای مختصر، به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید آن را در طول بازی خود علامت گذاری کنید.

سپر گناهکار توضیح داد

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

سپر مقصر را می توان در خرابه های جنگل نیمه انسانی شبه جزیره گریان پیدا کرد. در حالی که یک رئیس بزرگ در اینجا وجود دارد که می توانید آن را به عهده بگیرید، برای رسیدن به سپر لزوماً مجبور نیستید.

ویرانه های جنگلی نیمه انسانی
ویرانه های جنگلی نیمه انسانی

Shield of the Guilty سپر کوچکی است که برای استفاده از آن به 8 قدرت نیاز دارد. این یک انتخاب ضعیف برای محافظت است، اما می‌توانید از آن برای مقابله یا پرتاب کردن Ash of War به سمت آن استفاده کنید تا مهارت‌های مفیدی به شما بدهد. به لطف تیغه هایش، حتی سپر حمله خوبی می سازد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

سپر برای پرستش دوشیزه ای ساخته شد که چشمانش توسط Briars of Sin قبل از تولد دوباره در این سرزمین ها له شد. این سپر با عبادت بقیه روح، تمرکز را تحریک می کند. از برامبل ها می توان برای حمله به دشمنان استفاده کرد.

کجا می توان سپر گناهکار را پیدا کرد

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.